Gözlük Standı

Stand Stand 0 Yorum

Gözlüklerde bir çok sektörde sergilenen ürünler gibi Standlara ihtiyaç duyar. Gözlük Standı arayışlarınızda İstanbul başta olmak üzere Kocaeli, İzmir, Ankara ve diğer tüm illerimizde sizlere Stand üretimi yapmaktayız. Envoy Stands olarak uzun yıllardır çeşitli model stand ürünlerimiz ile bir sektörde uygulama yapmış ve beğeni kazanmış modellerimizle fark yaratmış bulunmaktayız. Gözlük firmaları içinde hazır ürünlerin ihtiyacı karşılamaması adına Ahşap Stand üretimi, Pleksi ve Metal Stand üretimizle tam olarak ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaktayız.

Gözlük Standı
Gözlük Standı

Gözlükler için Ahşap model Standlar

Eğer sizde kendinize özel bir stand tasarımı yaptırmaya karar verdiyseniz Ahşap malzemeden yapılacak standlarla doğru bir karar verebilirsiniz. İstediğiniz ebat ve boyutlarda mevcut alanınıza yada tezgah üstü büyüklüklerde istediğiniz standı ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Son derece modern, şık, göze hoş tasarımları ile sayısız model stand üreten yetenekli ekiplerimizle sizlerde istediğiniz projenizde çalışabilirsiniz. İster iç mekana uygun Gözlük Standı yada dilerseniz mağaza önünde gözlük sergilemek için sipariş verebilirsiniz. Mağazacılığın yanı sıra firmamız Ulusal ve Global anlamda gözlük markalarınında ülkemizdeki ilk tercihlerinden biridir. İmalathanesinde seri üretime uygun yapılanmaya sahip olan firmamız istenilen adette sipariş alabilmekte ve teslimat yapabilmektedir.

Pleksi Malzemeden Gözlük Standı

Pleksi Gözlük Standı
Pleksi Gözlük Standı

Pleksi Stand modelimiz de bir çok ürün grubunda oldukça fazla sayıda tercih edildiği gibi Gözlük Standı içinde oldukça rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Hem dekoratif görüntüsü, renklerinin canlılığı hemde hafif bir ürün olması kolayca taşınabilirlik sağlamaktadır. Yine bu modelimizde hem tezgah önü, vitrin standı yada dış mekana uyumlu olarak sizlere sunulmaktadır. Pleksi Gözlük Standları içinde firmamız Envoy Stands seri üretim kabiliyetine sahiptir.

Metal Gözlük Standı
Metal Gözlük Standı

Metal veya Tel Gözlük Standları

Gözlük markalarının Standlarda tercihleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Metal Stand çözümlerinde de oldukça geniş bir tasarım gücüne sahip olan firmamız şimdiye kadar değişik sektörlerde ciddi markaların çözüm ortaklığı yapmıştır. Talep ettiğiniz tüm özellikleri barındıracak Gözlük Standı modelini kısa sürede sizlere sağlayacak ekiplerimize hemen ulaşabilirsiniz. Metal Gözlük Standları için renk seçimi, portatif ve demonte şekilde uygulama talep edebilirsiniz.

Gözlük Standı Özellikleri Nelerdir?

Üretimini yaptığımız tüm stand modellerimizi günden güne farklılık göstermekte ve modern çağa ayak uydurmak için sürekli yenilenmektedir. Sergilenecek ürün modelleri, çeşitlilik, ürün hacimleri, serilecek alan özelliğine göre üretim değişebilmektedir. Genel itibari ile isteyebileceğiniz ortak özellikler Stadlarda 360 derece dönebilen bir mekanizma, Demonte olması, Tekerli ayaklara sahip ve taşınabilir olması, estetik bir görünüm sunması, denge yapısının kuvvetli olması gibi temel özellikler dışında projeniz için farklı tasarımlarda ekiplerimizce geliştirilebilmektedir.

 

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir