Kozmetik Standı

Stand Stand 0 Yorum

Stand kullanıcı yaygın olduğu kadar direk sektöre hitap edebilecek tasarımlar oldukça avantajlar içermektedir. Kozmetik Standı modelleride bu gruplar arasındadır. Ürünelerin hem görünür alanda olmasını sağladığı gibi hemde daha estetik bir sunum sağlamaktadır. Kozmetik mağazaları raf sistemleri kullandığı kadar üründe markaya özel Stand çözümleride talep etmektedir. Envoy Stands bu taleplerde oldukça modern, kullanışlı ve markaya özel tasarım ve çalışmalar yapmaktadır. Bir çok Kozmetik şirketleri, firması ve marka için proje geliştirmiş olan firmamız ürünleri oldukça fazla beğeni toplamıştır.

Kozmetik Stand Modelleri

Kozmetik sektörü için Ahşap Stand modellerinden üretim yapılabildiği gibi talep edilmesi halinde Metal Stand, Pleksi Stand, Tel Stand çözümleri de üretilmektedir. Her yaptığımız uygulama sergilenmesi düşünülen ürün grubuna özel olmaktadır. İster masa üstü Kozmetik Standı yada Boy Standı dediğimiz yüksek standları tercih edebilmektesiniz. Ayrıca Kozmetik markaları için organizasyon ve fuarlar içinde özel standlar üretmekteyiz. Yine bunun dışında Kiosk Stand çözümlerimizde bulunmakta olup Alışveriş merkezi gibi alanlarda alana ve metraja en uygun çözümleri sunmaktayız.

Kozmetik Standları için Teklif İsteyin

Envoy Stand ekiplerimiz ülkemizde saygın ve tanınır kozmetik markalarına bugüne kadar bir çok farklı tasarımda stand üretmiştir. Üretimimizden çıkan standlarımız oldukça kullanışlı olup tamamen ihtiyaca yönelik ve hedefe en uygun modellerden oluşmaktadır. Fiyatlar açısındanda bakıldığında oldukça uygun üretim fiyatlarına sizlere ulaşmaktadır. Stand tasarım ve üretim birimimizden hemen Kozmetik Standı için size özel teklifinizi alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir