Metal Stand Çözümlerimiz

 • Metal Stand Üretimi

  Projenize odaklı her alan kullanımına uygun Metal Stand üretimini kendi üretimimizde gerçekleştirmekteyiz.

 • Tasarım Gücü Yüksek Çözümler

  Modern, Estetik ve göze hoş gelen bir çok farklı tasarım modelinde sizlere Metal Stand üretmekteyiz.

 • Projenize Özel Stand Çözümleri

  Standın kullanılacağı amaç ve yer durumuna göre proje odaklı çözümler sunmaktayız.

 • Hızlı Teslimat

  Türkiye genelinde sayısız Metal Stand üreminde bulunmuş olan firmamız vadedilen sürede söz verdiği gibi zamanında teslimat yapmaktadır.

 • Fiyatlar

  Envoy Stands Metal stand modellerinde üretici olmanın avantajı ile sizlere en uygun fiyat olanaklarını sunmaktadır. Hemen ekibimizden size özel fiyat teklifinizi isteyebilirsiniz.

Teklif İsteyin!

Genç ve Dinamik ekibimiz bizlere ulaşmanız dahilinde en hızlı şekilde projenize uygun fiyat teklifini sizlere sunacaktır. İstediğiniz özellikleri hemen bize bildirin anında alternatifli fiyat teklifinizi uzmanlarımız hazırlasın!

Metal Stand Broşürlük

Bir çok işletmenin tanıtım amaçlı broşür kullanımı bulunmaktadır. Bunları en iyi sergileme yöntemlerinden biride Metal Broşürlüklerdir. Envoy Stands standart ölçülerde veya isteğinize özel kurumsal kimliğinize en uygun Metal Stand Broşürlüklerin üretimini en yüksek kalitede yapmaktadır.

metal-tel-stand

Metal / Tel Stand

Envoy Stands bir çok ticari işletmeye farklı tip ve modelde stand çözümleri üretmektedir. Metal Tel Stand modellerimizde bunlardan biridir. Kullanımı oldukça yaygın olan bu modeller çin farklı ebat ve tasarımlarda çözümlerimiz bulunmaktadır.

alan standı

Metal / Alan Standı

Standlarda kullanım amaçları önemli olduğu kadar Standın bulunacağı alanda son derece önemlidir. Alanı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Stand modellerini sizlere farklı tasarımları, göze hoş gelen dekoratif görüntüsü ve oldukça dayanıklı kaliteli malzemeden üretmekteyiz.