Ahşap Boy Standı

Stand Ahşap Stand, Stand 0 Yorum
Boy standları sektörel olarak oldukça geniş bir alana hitap etmektedir. Ahşap Boy Standı Marketlerde sıkça kullanıldığı gibi mağaza ve çeşitli firma ve alanlarda da kulanılmaktadır.
Ürün teşhir standı için çeşitli malzemelerden farklı standlar üretilip işletmelerin kullanımına sunulmaktadır. Ahşap Boy Standı da firmamız Envoy Stand tarafından bir çok firmaya üretimi yapılan en sık modellerden biridir. Ahşap Stand üretimizde farklı ölçü ve modellerde tasarım yapabilmekte ve ürün çeşitliliğinize göre imalat yapabilmekteyiz. Boy Standları tercih edilmesi amacı sergilenmesi düşünülen ürününü muadil ürünlerden farkını ortaya koymaktır. Hacimi belli olan çok sayıda ürünün bir arada rahatça sergilenmesini sağlamaktadır.
Ahşap Boy Standı

Ahşap Boy Standı Ölçüleri Nelerdir?

Firmamız Klasik ve Standart ebatlarda üretim ve imalat yapabildiği gibi farklı ebat ve firmanıza özgün tasarımlarda yapabilmektedir. Tüketicinin dikkatini en kolay çekebilmek tasarımda sizlere özel proje çalışması yapabilmekteyiz. Her yapmış olduğumuz Ahşap Boy Standı için görsel zenginliği ön planda tutmaktayız. 180cm (h) 50cm genişlik özellikleri genelde standart ürünlerdir. Ancak firmamız Envoy uzmanları tamamen talep edebileceğiniz özelliğe uygun işlevsel ve ergonomik tasarımlar ve imalat yapabilmektedir.

Ahşap Boy Standı için ister az adet üretim yada bütçenize, projenize uygun seri üretim yapabilmekteyiz. Bu tür stand üretiminde Ahşap malzemenin yanında metal, plastik, pleksi, karton malzeme grupları ile kombinasyon yapılabilmektedir. Ürün üretime geçilmeden önce uzmanlarımızın bilmesi gereken standın kullanılacağı alan ölçüsüdür.

Ahşap Boy Standı Fiyatları ve Hizmet Alanlarımız

Türkiye genelinde bir çok irili ufaklı firma ve işletme Ahşap Boy Standı kullanmaktadır. Ancak Boy Standı üretimi yapan firma sayısı ise ülke genelinde fazla değildir. Sıradan bir mobilya atölyesinin kaliteli ve göze hitap eden bir ürün ortaya çıkarması zordur. Bizler ise İstanbul için oldukça yoğun üretim yapmakla beraber Ankara, İzmir başta olmak üzere Antalya, Kocaeli, Adana, Diyarbakır, Konya, Aydın, Muğla, Trabzon dahil tüm Türkiye’ye imalattan gönderim yapabilmekteyiz. Fiyatlar ve diğer teknik tüm bilgilendirmeler için firmamıza hemen ulaşınız.

 

.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir