Ataşehir Metal Stand

Stand Ahşap Stand, Metal Stand, Pleksi Stand, Stand 0 Yorum
Ataşehir Metal Stand

Metal standlar hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda kullanılabilen en uzun ömürlü ürünlerdir. Ataşehir Metal Stand hem baskılı hemde baskısız olarak üretilebilen ürünlerimiz arasındadır. Ürünlerinizin ve markalarınızın çeşitli mekanlarda  ön plana çıkması ve sergilemek için kullanılan stand ihtiyaçlarınızı iç ve dış mekanlara uygun ve çeşit seçeneklerimizle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tanıtım stantları konusunda, tasarım, ayaklı Metal Stand, demonte metal stand, Set üstü metal stand hazırlama ve seri üretim ile uzun yıllar deneyim ve uzmanlığımızı birleştirerek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri getiriyoruz. Promosyon, lansman ve özel kampanyalar çok yoğun gecen dönemlerdir. Böyle durumlarda ihtiyacınız olacak modelimiz tanıtım standalarımızdır.

Bu standları tek bir üretim tesisinde, projelendiren, tasarlayan ve yüksek kalitede imal eden firma bulmak çok zordur. envoy stand üretim tecrübesiyle, bütçenize ve hedefinize uygun stantları en ekonomik şekilde projelendirir. Bunun yanında en şık ve kullanışlı tasarımı yapar. Proje ve tasarım aşamasında numune olarak teslim ettiği ürünü, aynı kalitede imal ve teslim eder. Satış sonrası güler yüzlü hizmetiyle her zaman çözüm ortağınız olmaya devam eder.

Methal Stand Nedir?

Metal standlar monte ve demonte olarak iki çeşit olarak üretilir. Tek taraflı, çift taraflı veya orta alan standı olarak çeşitleri vardır. Fırın boya veya eloksallı boya ile istenilen renklerde üretilebilmektedir. Metal stand sacdan veya isteğe göre farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Tekerlek isteğe göre metal standlara takılabilmektedir. Metal stand ömürleri diğer standlara göre daha fazladır. Özel olarak projelendirilmektedirler. İmalatçılar genel olarak geniş alan mekanlarda imalat yapmaktadırlar.

Metal Stand Modelleri

Bir çok alanda ve birçok modelde kullanışlı modellerimizden olan metal Stand genel olarak bir cok alanda kullanılabilen ürünlerimizdendir. sizde markanıza ve işinize uygun Stand modelleri için  uygun ve kaliteli modellerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  • Ayaklı Metal Standlar
  • Tezgah Üzeri Metal Standlar
  • Metal Kozmetik Standları
  • Metal Nalbur Standları
  • Metal Market Standları
  • Metal Kırtasiye Standları gibi bir çok alanda stand modelleriyle envoy stand sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir