Avm lerde stand

Avm lerde stand

Standın günden güne her alana yayıldığı ve bir çok iş kolunda sıkça kullanıldığını görmekteyiz. Avm lerde stand kullanımı da son yıllara göre oldukça artmıştır. Sadece mağaza için ürün sergilemek için değil özel olarak ayrılan yerlerde tamamen ticari iş yapmak ve ürün satışları için standlar kullanılabilmektedir. Büyüklükleri, hacimleri ve modelleri tamamen birbiriden farklı olan Avm Standları için genelde kullanılan ortak isim Kiosk Stand adlandırmasıdır. Her boyutta üretimi yapılan bu modeller genelde marka için özel üretimi yapılan ürünlerdir. Envoy Stand da İstanbul da ve bir çok ilimizde ülkemizdeki eşitli markalara bu stand modellerinde üretim yapmaktadır.

Avm lerde stand kullanımına uygun model ve tasarımlar

Avm lerde bir çok amaca hizmet eden stand modeli görmeniz mümkündür. Kimi Kiosk Standları tamamen tanıtım ve teşhir amacı ile kullanılabileceği gibi kimi Standlar ise direk satışa odaklı olabilmektedir. Üretimi veya tasarımı yapılırken alan metrekare kullanımı çok önemli olduğu kadar bankosundan reklam alanına, ürün alanlarından Stand içi ürün hazırlama alanına kadar herşeye dikkat edilmesi gerekmektedir. Bir çok avm de ürün sergileme dışında Gıda satışı üzerine de Standlar yaygın şekilde görülmekte ve günden güne de sayıları artmaktadır. Avm lerde stand kullanımında Gıda üzerine bir uygulama yapılacaksa ürün hazırlama, sunum alanı ve üretim malzemeleri için yerler özel olarak çalışılmalıdır. Hazır stand veya Hazı Kİosk modelleri bu gibi projelerde çok kullanışlı olmayacaktır.

Avm lerde stand için Üretim Yapmaktayız

Avm içi projelerinizde Envoy Stand olarak üretimi tamamen kendi bünyemizde olan ve markanıza, çalışmanıza özel modeller üretebilmekteyiz. Ahşap Stand Malzemesinden veya  Pleksi Stand malzemesinden bu gibi çalışmalarda imalat yapılabilmektedir. İstanbul içinde diğer illerin bir çoğunda Avm lerde stand uygulamamız bulunmaktadır. Yetenekli ve alanında uzman model tasarımcılarımız ve üretimde son derece kaliteli imalat gerçekleştiren ekiplerimizle sizlere bu alanda en yüksek performanslı çözümleri sunmaktayız. Bizlere AVM stand talebinizi hemen iletişim bölümünden iletebilirsiniz. Size özel tasarımlarımız ve uygun fiyatlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir