Bijuteri standı

Bijuteri standı

Ufak aksesuarların sergilenmesi için bir çok farklı çözüm bulunmaktadır. Bijuteri Standı üretimimizde mağazanız ve  markanız imajınıza uygun ve size özgün bir stand üretimi sunmaktayız. Bijuteri mağazacılığında ürünlerin tanıtımı, müşteriye sunulması, tertip ve düzeni son derece önemlidir. Binlerce çeşit ürün bu standlarda aynı aynda kolayca sergilenmeli ve kontrolüde kolay yapılabilmelidir. Firmamız Envoy Stand kendi üretim merkezinde tasarladığı ve ürettiği standları sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ahşap Stand ürünleri, Metal Standlar ve Pleksi Stand Modellerimizle binlerce mağazaya bugüne kadar bir çok standa ürünümüzle hizmet verdik ve vermeyede devam ediyoruz.

Bijuteri Standı için metal Özellikli Kullanım

Bijuteri standı
Bijuteri standı

Bijuteri marketleri ve mağazalarında her tür standı ve raf modelini görmekteyiz. Kimi mağaza Metal Stand tercihinde bulunurken kimi Bijuteri mağazaları ise Ahşap yada Pleksi Modelleri tercih etmektedir. Firmamız Bijuteri standı için Metal malzeme kullanımı ile istediğiniz ölçüler ve ebatlarda üretim yapabilmektedir. Sitemizde buna benzer bir çok metal standın üretimini çok çeşitli firmalara bugüne kadar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Takı gruplarınızla ile uyumlu, kurumsal firma yapınıza son derece uyumlu modelleri alan kullanımınıda göze alarak en kullanışlı halde sizlere sunmaktayız.

Ahşap Bijuteri Standı İmalatı

Ahşap Stand
Ahşap Stand

Ahşap malzeme ülkemizde bir çok alanda kullanılan en etkili üretim çözüm malzemesidir desek sizleri yanıltmış olmayız. Bijuteri standı içinde ahşap modeller ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Mağaza ve Marketinize katacağı atmosfer ve hava ürünlerin çok daha kaliteli bir görsellikte sergilenmesini sağlayacaktır. İstenilen her ölçü ve ebatlarda Ahşap malzeme ile çalışmak oldukça kolaydır. Fiyat açısından da bir çok alternatife göre uzun olup kesinlikle bu üretim için fiyat teklifi almanızı önermekteyiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir