Fuar Stand Tasarımcısı

Stand Stand 0 Yorum

Fuarlar başta olmak üzere bir çok etkinlik ve organizasyon için stand çözümleri üretmekteyiz. Fuar Stand Tasarımcısı arayışınızda istediğiniz tüm özelliklerde modelleri sizlere yüksek kalitede sunmaktayız.

Sektörel bazda ülkemizde fuar sayısı sürekli artmakta ve hali hazırda bir çok fuar gerçekleştirilmektedir. Fuar Stand Tasarımcısı kadrolarımızla tüm bu fuar organizasyonları için firmaların, şirketlerin ve markaların stand çözüm ortağı konumundayız. Fuar Standı için özel tasarımcı ekibimizle en iyi çözümleri sizlere sağlamaktayız. Fuar organizasyonu nerede olursa olsun bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firmamıza Özel Fuar Standı Tasarımları

Envoy Stand Fuarlar için şimdiye kadar bir çok başarılı stand tasarımı ve imalatı yapmıştır. Yaratıcı, Farklı ve Tamamen özgün tasarım çizimlerimizle en iyi tasarımı en kullaştı olacak şekilde standlarımızda uyguluyoruz. Dilerseniz sizlerde tasarım sırasında katkı verebilir, fikir, görüş ve taleplerinizi uzmanlarımıza iletebilirsiniz. Yada tamamen Fuar Stand Tasarımcısı personellerimize bırakabilir ve sizlere sunulacak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Fuar Standı Malzeme Kullanımı : Tasarım öncesi mutlaka stand yapımında kullanılacak malzeme seçimine karar verilmelidir. Firmamız Ahşap Stand, Metal Stand, Pleksi Stand için üretim malzemeleri ile çalışmakta olup tüm malzemelerden en yüksek verimi almaktadır.

Fuar Standı Tasarımları öncesi Bilmemiz Gerekenler

Eğer sizlerde Fuar Standı yaptırmaya karar verdiyseniz ve profesyonel Fuar Stand Tasarımcısı hizmeti alacaksanız detaylı bilgilendirme yaptırmanız gerekmektedir. Teknik özellikler mutlaka ekibimize iletilmelidir. Bilinmesi gereken bir kaç önemli detay aşağıdaki gibidir.

  • Tasarım öncesinde mutlaka üretimde tercih edilecek malzeme cinsi Fuar Stand Tasarımcısına iletilmelidir.
  • Stand alan kullanım ölçüleri çok önemli olup mutlaka tasarım öncesi bilgi verilmelidir.
  • Standlarda ürün sergileme olup olmayacağı bildirilmelidir.
  • Fuar Standının ışıklı veya ışıksız olup olmayacağı bildirilemelidir.
  • Stand sabit mi olacak? yoksa Portatif kolay sökülüp takılır model mi olacağı hakkında bilgi verilmelidir.
  • Stand üzerinde reklam alanlarının ihtiyacı belirtilmelidir.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir