Fuar Standı Stand
Fuar Standı
Fuar Standı

Ülkemizde son yıllarda Fuara katılım son derece artmıştır. Fuar Standı ihtiyacıda buna bağlı olarak günden güne artan bir taleple Firmamız Envoy’a ulaşmaktadır. Neredeyse her sektör için verilen Fuar Katılım teşvikleri nedeni ile katılımda kolaylaşmış ve firmaların üzerindeki yükde hafiflemiştir. Firmamız gerçekleşen tüm turlarda tecrübe sahibi olup sektörünüz ve üsün tanıtımınız her ne olursa olsun sizlere en uygun fuar standı tasarımını yapacaktır. Eğer katılacağınız fuar belli ve Fuardaki yer ölçüsü de elinizde bulunuyorsa mutlaka bizlere ulaşıp teklif altınız.

Fuar Standı İmalatı : Envoy Stand olarak ülkemizde gerçekleşen bir çok fuar organizasyonu için çeşitli firmalara Fuar Standı konusunda çözüm ortaklığı sunduk. Kendi bünyemizde imalatı yapılan Fuar Standları için bizlere ulaşınız.

Fuar Standı Tasarımı : Tecrübe ve deneyimi oldukça yüksek ekibimizle Kurumsal Kimliğinize en uygun Fuar Standı çözümleri sağlıyoruz. Tasarım ve Kalite denince Envoy Stands.

Fuar Stand Kurulumu : Firmamız tarafından üretilen Fuar Standları için Türkiye’nin her bölgesinde montaj ve kurulumunu ekiplerimiz gerçekleştirmektedir. Türkiye genelinde sayısız Fuar Stand üreminde bulunmuş olan firmamız vadedilen sürede söz verdiği gibi zamanında teslimat yapmaktadır.

Fuar Standı Fiyatları

Envoy Stands Fuar Stand modellerinde üretici olmanın avantajı ile sizlere en uygun fiyat olanaklarını sunmaktadır. Hemen ekibimizden size özel fiyat teklifinizi isteyebilirsiniz. Genç ve Dinamik ekibimiz bizlere ulaşmanız dahilinde en hızlı şekilde projenize uygun fiyat teklifini sizlere sunacaktır. İstediğiniz özellikleri hemen bize bildirin anında alternatifli fiyat teklifinizi uzmanlarımız hazırlasın!

Fuar Stand Tasarımları

Stand tasarımlarında daima fark yaratan yaratıcı gücü yüksek tasarımcılarımız projeniz dahilinde hem kurumsal yapınıza katkı verecek hemde sizlere daha bir çok artı sunacak stand sunmaktadır. İşlevsel, Kullanışlı, hem teşhir hem sergileme hemde tanıtım konusunda gücü yüksek modeller ortaya çıkarmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere ülkemizde gerçekleşen bir çok fuar için sayısız firmaya stand yapmış olan firmamızla sizlerde en doğru seçimi yapabilirsiniz. Tasarım aşamasında birden fazla farklı modeli deneyimli tasarımcılarımız sizlere sunacak olup en ideal model bulunana kadar sizlere alternatifler sunulacaktır.

Firmamız Envoy hem tasarım yönü kuvvetli hemde imalatı son derece yüksek işçilik kalitesi sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinde ayrıca ekibimiz montaj ve kurulum desteğide vermektedir.