İstanbul Ahşap Stand

Kullanımı oldukça yaygın olan Ahşap Stand modelleri hem üretimi konusunda kolaylık sunmakta hemde model çeşitliliği sağlamaktadır. İstanbul Ahşap Stand için üretim yapacak firma arayışında iseniz sizlere ülke genelinde bir çok firmaya hizmet veren Envoy Stand uzmanlarından destek alabilirsiniz. Boyutları, Ebatları, Renkleri, Ağırlığı ve modern tasarımlarında oldukça farklılık sunmaktayız. Kullanılacak alan özeline göre en uygun tasarımı sizlere gerçekleştirmekteyiz. Projeniz her ne olursa olsun imalatımızda sizlere uygun birden farklı seçenek bulabilirsiniz.

İstanbul Ahşap Stand Üretimi ve İmalatı

Ahşap Stand İstanbul
Ahşap Stand İstanbul

Stands ebatlarda bir stand bulmanız kolay değildir. Genelde bu tür standların imalatı firmaya özel gerçekleşmektedir. Ürün Teşhir Standları arasında çok yoğun talep görmesindeki en önemli detayın istediğiniz gibi şekillendirilebilir olmasıdır. İstanbul Ahşap Stand için bizlere ulaşan firmalarımıza masa üstü Ahşap Stand Modellerinde yada duvar dipi yada alan kaplamasında kullanabilecek üretimler yapmaktayız. Standın üretiminde kullanılan Ahşap malzemeler Mdf, Mdflam, Sunta ve Kontrplaklardan oluşmaktadır. Tüm malzemelerde üretimimiz bulunmakta olup sergilenmesi düşünülen ürüne ve kullanım ömrüne göre sizlere öneri ve tavsiyelerimiz uzmanlarımız tarafından yapılacaktır.

İstanbul Ahşap Stand Fiyatları

Stand fiyatları konusunda bir çok farklı alternatif sizlere sunmaktayız. Ahşap Standlarda kullanılacak malzeme seçimine göre fiyatlarda farklılık yaşanmaktadır. Standın taşınması, montajı ve kurulumu için uzmanlarımız gerekli tüm işlemleri yapmaktadır. Fiyatları etkileyen diğer unsurlar ebat ve boyutları ile olmaktadır. Masa üstü stand modellerinde ve alanda kullanılacak stadların tümünde sizlere özel fiyat teklifi vermekteyiz.

Farklı Modellerde Ahşap Stand Üretimi İstanbul

İstanbul da şimdiye kadar çok çeşitli modellerde Ahşap Standı üretmiş bulunmaktayız. Farklı boyut ve ebatların yanı sıra, kalınlık olarak farklı modelleri ışıklık ve ışıksız stand modelleri, farklı renk seçenekleri sunmaktayız. Üretimizde de seri üretim olanağıda bulunduğu gibi dilediğiniz adette ve metrajda talepte bulunabilirsiniz. Bizlere iletişim sayfamızdaki numaralardan ulaşıp ölçülerinizi bildirmeniz durumunda sizlere en uygun model ve fiyatlar aynı gün içerisinde özel teklif olarak iletilecektir.

İstanbul Ahşap Stand Üretimi Tercih eden Sektörler

Çeşitli organizasyonlar, Fuarlar, Tanıtım etkinliklerinde kullanılan bu standlarda bir çok sektör imalat tercih etmektedir. Aşağıda sizlere sıralamış olduğumuz sektörler bu alanda öne çıkanlardır Bunlar dışında da bir çok sektör bu ürün gruplarını tercih etmektedir.

  • Parfüm, Kozmetik, Kişisel Bakım Sektörü
  • Eğitim, Kırtasiye Sektörü
  • Sağlık ve Ecza ürünleri
  • Otomotiv Sektörü
  • Gıda, Şekerleme, Çikolata, Kuruyemiş Sektörü
  • Emlak ve Müteahhitlik sektörü
  • Basın Yayın Sektörü
  • Sinema ve Film Sektörü

İstanbul Hizmet Bölgelerimiz

İstanbulda hem Avrupa Yakasında hemde Anadolu yakasında Ahşap Stand Üretimi üzerine bir çok işletmeye çözüm sunmaktayız. Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinin tümüne hizmet vermekteyiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir