Kiosk Stand Stand
Kiosk Stand
Kiosk Stand

Yatırım yapmak isteyenlerin son yıllarda en çok rağbet ettikleri alanlar Kiosk Tarzı yatırımlar ve işlerdir. Kiosk Stand üretimini kendi imalatında gerçekleştirip istediğiniz tam özeliklere sahip ve uygun fiyatları Envoy Stands’da bulacaksınız.

Firmamız çeşitli Avm lerde bir çok Kiosk Stand uygulaması yapmış oldukça fazla da beğeni almıştır. Tamamen kendi ekibimize ait tasarımlar ve yaratıcılık gücü yüksek modellerle sizlere en iyisini sunmaktayız. Kiosk üretimi ile birlikte kullanıcak yerde kurulumu da firmamız uzmanları tarafında gerçekleşmektedir. Firmamız kiosk Stand görsellerinden bazıları aşağıda sergilenmektedir.

Kiosk Stand Nedir : Ürün/Marka etkileşimini ön plana çıkaran etkinlik standları, günümüz kongre, AVM etkinlikleri, açılış ve seminerlerde en çok tercih edilen stand modelidir

Kiosk Stand Tasarımları : Kiosk Stand Marka/Ürüne ait özel uygulamalar olduğu için tasarım çalışması mekana, müşteri kitlesine göre değişiklik gösterebilir.

Projenize Özel Kiosk Çözümleri : Etkinlik için tasarlanacak olan Kiosk Stand modelinin amacına hizmet etmesi çok önemlidir. Projeye özel yüzlerce farklı tasarım çözümümüz bulunmaktadır.

Kiosk Stand Montaj & Kurulum

Şehir dışı etkinliklerde montaj tarafımızdan yapılmayacaksa Kiosk Stand demonte hazırlanarak kurulumu kolay hale getirilebilir. Tasarım aşamasından sonra Kiosk stand için kullanılacak malzeme, uzun ve kısa süreli kullanımına bağlı olarak belirlenir.Ahşap, pleksi, metal alternatifli malzemeler kullanılabilir.

Kiosk Stand Fiyatları

Envoy Stands Kiosk stand modellerinde üretici olmanın avantajı ile sizlere en uygun fiyat olanaklarını sunmaktadır. Hemen ekibimizden size özel fiyat teklifinizi isteyebilirsiniz.