Mağaza Standları

Mağaza Standları

Mağazalar için ürün tanıtımları, sergilenmesi ve teşhiri son derece önemlidir. Giyimden elektronik ürünlere kadar bir çok mağazacılık alanında kullanımı yaygındır. Mağaza Standları kullanımı markadan markaya ve ürün niteliğine göre özellikleri tamamen farklıdır. Konsept yaratmak açısından markaların kendilerine özel Stand modelleri olabileceği gibi yeni tasarımlar ve değişik konseptlerde sürekli denenmektedir. Mağaza Standları üretimi konusunda ülkemizde ciddi bir konuma sahip olan firmamız Envoy Stand bu alanda sizlerin çözüm ortağıdır. Şimdiye kadar kendine özgün tasarımları ile sektöre yön veren firmamız istediğiniz tüm özellikleri bünyesinde barındıracak stand ürünlerini sizlere üretmektedir.

Alan Kullanımınıda en uygun Mağaza Standları

Mağazalarda genel ortalam düşünüldüğünde metrajlar çok yüksek olmamakla beraber bazı durumlarda oldukça düşük olmaktadır. Ürünlerin teşhiri amacı ile tercih edilen Mağaza Standları da bu alan kullanımı en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak üretimi yapılmalıdır. Mümkün olduğu kadar az alan kullanımı ancak maksimum seviyede işlevsellik kazandırılmalıdır. Işıklı stand modelleri veya ışıksız modeller de istenilen tüm uygulamalar için geçerlidir. Daha önce bu tür çalışma yaptırmış müşterilerimiz her ne kadar tecrübeli olsalarda firma uzmanlarımızdan yerinde ücretsiz keşif desteği de alabilir ve alan en uygun çözümleri beraber karar verebilirler.

Mağaza Stand Kullanımında Üretim Malzameleri Nelerdir?

Standın üretimi için kullanılan malzemeler tamamen tercihinize bağlıdır. Eğer firma uzmanlarımızdan yapılacak stand için teknik destek almak isterseniz sizlere en uygun kullanım için farklı öneriler sunulacak olup dilersenizde tamamen sizin insiyatifinizde üretim yapabilmekteyiz. Ahşap Stand modellerinde mağazalar için kullanım sıklıkla olmakla beraber, Metal stand tercihi ve Pleski Stand modeleri de çeşitli sektörlerde tercih görmektedir. Kozmetik Mağazaları için Kozmetik Standı çözümleri sunulurken Gözlük Mağazaları Gözlük Standı veya Giyim ve Diğer sektörler içinde farklı model ve tipte standlar kolayca üretilebilmektedir. İstanbul Başta olmak üzere, Kocaeli, İzmir, Ankara, Adana, Kayseri gibi diğer tüm illerimizden bizlere ulaşabilir ve Mağaza Standları siparişi verebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir