Maltepe Metal Stand

Stand Metal Stand, Stand 0 Yorum
Maltepe Metal Stand

Raf Sistemleri, Market Reyonları, Alüminyum teşhir standları, Metal Raf Sistemleri, Maltepe Metal Stand olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kaliteli malzemeler ve işinize uygun çözümlerimizle Stand ve Raf ihtiyaçlarınıza cevap vermek, ürün ve hizmet kalitemizi sizlere tanıtmak istiyoruz. Sizinde raf ihtiyacınız olduğu taktirde bizimle iletişime gecmeniz yeterli olucaktır.

envoy stand , Modern Teknolojik Altyapısı ve konusunda uzman deneyimli kadrosuyla ihtiyaçlarınıza özel işinize uygun Market Rafı imalatı yapmaktadır.Ülkemizde bulunan markaların çeşitli mecralarda ürünlerini teşhir ve ön plana çıkarması için kullanılan stand modelleri arasında methal stand modellerimiz en çok tercih edilen stand modellerimiz arasında yer almaktadır.

Metal Stand Nerelerde Kullanılır

Metal standlar hem iç mekanda hem dış mekanda kullanılan  çok sağlam ve uzun ömürlü ürünlerimizdir. methal işleme atölyemizde hassas kesim , büküm ve kaynak işlemlerinden geçtikten sonra boya atölyemizde boyam işlemleri yapılan metal standlarımız  firmaların isteklerine göre baskılı ve baskısız olarakta yapılabilmektedir. methal standlarımız showroomlar da, marketlerde, kırtasiyelerde, nalburlarda ve benzeri yerlerde satış ürünlerini pazarlamak amaçlı uzun süre kullanılabilen ürünümüzdür. Üretilmesini istediğiniz metal stand ölcülerinizi gönderin sizlerin istekleri doğrultuda tasarlayıp üretelim.

Metal Fuar standı

Envoy Stand firmanızın İhtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak gerek kurumsal kimliğine gerek bütçesine, gerekse sergileme tercihlerine en uygun fuar standı tasarımını sunmayı amaçlar. Proje yöneticilerimiz fuar standının tasarım ve fiyatlandırma süresince müşterilerimizin faydasına öneriler getirir. Üretim sürecini bizzat denetleyerek tasarım ve uygulamada müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefler. Fuar stand tasarım ve uygulamada hizmet kalitesini ve hizmeti zamanında teslim etmeyi kendine ilke edinmiş, bu sektördeki lider firmalardan biriyiz.

Standlarda kullanım amaçları önemli olduğu kadar Standın bulunacağı alanda son derece önemlidir. Alanı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Stand modellerini sizlere farklı tasarımları, göze hoş gelen dekoratif görüntüsü ve oldukça dayanıklı kaliteli malzemeden üretmekteyiz. Ahşap Stand, Pleksi Stand, Metal Stand ve Ürün Teşhir Stand modellerinde üretim ve en uygun fiyatlarla sizlerleyiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir