Masa Üstü Stand

Masa Üstü Stand

Ticari hayatımızda ürün satışında etkili bir çok yöntem bulunmaktadır. Kimi zaman sadece satış değil tanıtım amaçlıda yarımcı ürünlere, ekipmanlara ihtiyaç duyarız. Masa Üstü Stand ürünleride işte tam buna göre oldukça faydalı bir yardımcı ünitedir. Şirketinizin, firmanızın üretiminde olan yada Markanıza ait ürünlerin tanıtımı veya sergilenmesi için bu Stand hem dekoratif hemde kullanışlı ürünlerdir. Ebatları ve büyüklükleri talepe göre değişen Masa Üstü Stand ülkemizde en yaygın şekilde kullanımı olan portatif stand gruplarındadır.

Masa Üstü Stand Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Satışını yaptığınız yada sizin için tanıtılması gereken tüm ürünlere değer verdiğini gösteren bu kullanım modelinde her ne kadar kurumsal marka imajını yaratsada ticaretinize de katkısı bulunmaktadır. Masa Üstü Stand bildiğiniz üzere değişik renklerde, tanıtılacak ve sergilenecek ürünün özelliğine ışıklı veya ışıksız modelleri ile ilgi çekici bir hale dönüşmektedir. Sadece ürünlerin sergilenemsi amacı ile değil broşür, dergi ve çeşitli mecmuaların sergilenmesi amacı ile de kullanımı yaygındır. Çok fazla bir yer kaplamayan ve genelde mağaza veya müşteri girişlerinde tercih edilen bu standların sizlere katacağı bir çok fayda bulunmaktadır.

Masa Üstü Standların Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Firmamız Envoy stands firmalardan gelen talep doğrultusunda kullanılacak üretim malzemesine karar vermektedir. Ahşap, Pleksi, Plastik, Metal ürünlerinden üretimi yapılabilen bu modeler sergilenmesi veya tanıtımı düşübülen ürün özelliğine göre üretimi yapılmalıdır. Her ne kadar iç mekanlar için daha çok ilgi görsede dış mecralarda da kullanımı bulunmaktadır. Ahşap Stand üretiminde ülkemizde saygın bir yere sahip olan şirketimiz Masa Üstü Stand imalatında ahşap ürünlerden istediğiniz tasarımı sizlere sağlayabilmektedir. Yine bunun yanında Pleksi Stand üretiminide kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız Masa üstü kullanıma en uygun göz alıcı modelleri sizlere üretilmektedir. Metal Stand modelleri de proje bazlı bu model için kullanılabilmektedir.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir