Metal Stand Stand
Metal Stand
Metal Stand

Projenize odaklı her alan kullanımına uygun Metal Stand üretimini kendi üretimimizde gerçekleştirmekteyiz. Projeye ve Markaya özel Metal Stand imalatını deneyimli ekiplerimizle hızlı ve kaliteli olarak kullanımınıza sunmaktayız. Modern, Estetik ve göze hoş gelen bir çok farklı tasarım modelinde sizlere ürünler devamlı geliştirmektedir. Listelemiş olduğumuz fotoğraflardaki tüm Metal Stand ürünleri firmamız Envoy Tarafından firmalara özel olarak üretilmiştir. Alan ölçüsü veya kullanılacak organizasyonda yada ürüne göre firmamız her ebat ve boyutta standa geliştirebilmekte ve üretimini kendi imalatında yapmaktadır.

Şimdiye kadar İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde her ile imalat ve üretim desteği veren firmamızdan sizlerde en işlevsel stand çözümlerine ulaşabilirsiniz. Tüm teknik özellikleri ve ihtiyaçlarınızı bir arada bulabileceğiniz farklı ebat ve ölçülerde Metal Standları hemen sipariş verebilirsiniz.

Metal Stand Broşürlük

Bir çok işletmenin tanıtım amaçlı broşür kullanımı bulunmaktadır. Bunları en iyi sergileme yöntemlerinden biride Metal Broşürlüklerdir. Envoy Stands standart ölçülerde veya isteğinize özel kurumsal kimliğinize en uygun Metal Stand Broşürlüklerin üretimini en yüksek kalitede yapmaktadır. Eğitim kurumları, fuarlara katılan şirketler, kamu hizmetlerinde yer alan firmalar, hastaneler ve tüm mağazalar için istenilen ölçülere riayet edilerek en uygun tasarımda Metal Stand Broşürlükler üretilebilmektedir. Üretim fotoğraflarımızda da görebileceğiniz gibi seri üretim yada özel proje olarak hizmetimiz vardır. Hemen ekibimize ulaşabilir ve size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Metal / Tel Stand

Envoy Stands bir çok ticari işletmeye farklı tip ve modelde stand çözümleri üretmektedir. Metal Tel Stand modellerimizde bunlardan biridir. Kullanımı oldukça yaygın olan bu modeller için farklı ebat ve tasarımlarda çözümlerimiz bulunmaktadır. Metal Tel Stand Bujiteri başta olmak üzere marketçilik ve ürün satışı ile ilgili bir çok alanda yaygın kullanımı bulunmaktadır. Her tür şekilde ve özgün tasarımda Metal Stand üretimini geliştirebilmekte ve portatif olarak da sizlere sunabilmekteyiz. Tel ürünler içinde ister seri imalat isteyebilir yada ihtiyacınıza yönelik adette sipariş verebilirsiniz. Uzman personelimize hemen şimdi ulaşın size en uygun modeli ve tasarımı hemen belirleyelim. Ürün Teşhir Standları içinde Metal modeller sıkça tercih edilmektedir.

Metal Alan Standı

Standlarda kullanım amaçları önemli olduğu kadar Standın bulunacağı alanda son derece önemlidir. Alanı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Stand modellerini sizlere farklı tasarımları, göze hoş gelen dekoratif görüntüsü ve oldukça dayanıklı kaliteli malzemeden üretmekteyiz.