Pleksi Masaüstü Stand

Pleksi Masaüstü Stand

Masaüstü standın kullanımı günden güne artmaktadır. Her sektörde neredeyse masa üstü standlar ihtiyac vardır. Pleksi Masaüstü Stand için çözüm ortağınız olan firmamız her model ve özellikte stand üretimi yapabilmektedir.

Masaüstü standın kullanımı günden güne artmaktadır. Her sektörde neredeyse masa üstü standlar ihtiyac vardır. Pleksi Masaüstü Stand için çözüm ortağınız olan firmamız her model ve özellikte stand üretimi yapabilmektedir. Masa üstü stand ürünlerinde genelde amaç ufak boyutlu ürünlerin teşhir edilmesi, sergilenmesi ve tanıtımıdır. Ayrıca yine eğtim sektöründe broşürlük yada farklı yayınların tanıtımı amacı ile de kullanılmaktadır.

Farklı Dizayn ve tasarım MasaÜstü Pleksi Stand Modelleri

Firmamızın ürettiği tüm modeller oldukça kullanışlı ve dekoratif ürünlerdir. Sergilenmesi düşünülen ürünleri ön plana çıkardığı gibi ürün kalitesinide yansıtmaktadır. Mağazacılık alanında Pleksi Masaüstü Stand kullanımı son derece yüksektir. İletişim sektöründe mağazacılıkta ufak ebatlı elektronik ürünlerin en ideal teşhir yöntemidir. Yine takı bijuteri sektörü için Pleksi Stand modelleri her zaman farklı bir yere sahiptir. Pleksi ürünlerden yapılmış hazır model stand bulmak da mümkündür. Ancak hazır ürünlerde her zaman ürün ile kullanım uygun olmayabilir.

Stand üreticisi olan Envoy ürün hacmine ve ölçülerine en uygun tasarım modellerini sizler için geliştirmektedir. Hemen şimdi İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere her yerden bizlere ulaşabilir ve projenize özel tasarım talep edebilirsiniz.

www.envoystands.com

Pleksi Stand

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir