Pleksi Ürün Teşhir Standları

Stand Pleksi Stand, Stand 0 Yorum
Pleksi Ürün Teşhir Standları

Pleksi malzemeden stand dahil bir çok reklam ve tanıtım ürünü üretilebilmektedir. Pleksi Ürün Teşhir Standları için firmamız Envoy bir çok farklı modeli bünyesinde üretmekte ve sizlere sunmaktadır.

Ürünlerin pazarlaması, tanıtımı için Pleksi standlar son derece iyi bir çözümdür. Pleksi Ürün Teşhir Standları için firmamız ürün niteliğine göre tasarımlar sizlere özel yapabilmektedir. Teşhir ürününün ebatları, boyuları ve kıvrımlarına özel imalat yapabilmekteyiz. Pleksi Stand tercihinde bulunanların bir çok geçerli sebebi bulunmaktadır. Pleksi malzemeden üretilen tüm standların renk kalitesi oldukça ilgi çekici olup ürünlerin teşhirinde büyük avantaj sunmaktadır. Sadece renkler değil kaliteli ve dayanımı yüksek malzeme olmasıda tüketicileri bu yöne çekmektedir.

Pleksi Ürün Teşhir Standları
Pleksi Ürün Teşhir Standları

Pleksi Ürün Teşhir Standı İmalatı Yapıyoruz

Hazır Pleksi Stand alımları ile eksik ve çarpık bir görüntü vermeyin. Ürünleriniz için oldukça uygun bedeller uzun vadeli kullanıma uygun üretim yaptırabilirsiniz. Firmamız İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye genelinde her bölgeye Pleksi Ürün Teşhir Standları için imalattan destek vermektedir. İster boyutları ufak masa üstü yada bey standları yaptırabilir yada daha büyük alan kullanımına uygun Pleksi Standları yaptırabilirsiniz. Firmamız ister bir adet isterseniz de seri üretimden toplu olarak stand imalatı yapmaktadır.

Pleksi Ürün Teşhir Stand Özellikleri Nelerdir?

  • İstenilen boyutlarda üretim yapabilmekteyiz
  • Işıklı ve Işıksız tasarım ve modellerde üretim yapmaktayız
  • Portatif ve Demonte olarak Pleksi Stand imalatı gerçekleştirmekteyiz.
  • Kıvrım Kesim ve Büküm kesimli olarak imal edebilmekteyiz.
  • Masa Üstü Stand olarak yada Ayaklı modellerde de üretim gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız Bazı Pleksi Ürün teşhir Standları

Pleksi Stand
Pleksi Stand

Büyük alnlarda veya mağazalar Duvar Ünite standı olarak yaptığımız bir çok modelimiz bulunmaktadır. Set üstü Pleksi Stand modelleri, Asalak standlar, Föylük, Broşürlük ve daha bir çok ürün ve sektör için çeşitli modellerde tasarım yapmaktayız. Firmamız Envoy Stand bünyesinde görev alan alanında tecrübeli ve yaratıcı ekiplerimizle daima sizler için en iyisini sunuyoruz. Hem fiyatlarımız hemde ürün kalitemiz ile de oldukça farklı hizmet veriyoruz. Size özel çalışma ve teklif için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir