Roll Up Nedir? Özelikleri Nelerdir?

1 dakikada kullanıma hazır hale gelen Portatif sistemlerden en çok tercih edilen ‘roll up‘ kolay kurulumu ve taşıması sayesinde tüm faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz ideal bir çözüm. Roll up klasik tip sergi stantları, sergiler, resepsiyonlar, konferanslar ve fuarlar için ideal, mükemmel, hafif ve taşınabilir bir sistemdir.

 • En iyi reklam çözümü

  Ekonomik bir fiyata sahip olmasına yanında oldukça kaliteli bir görünüm sunan Roll Up display tercihlerinizde en etkili reklam ürünlerinden biridir.

 • Roll Up Üretimi

  Roll Up ürünleri Alüminyum konstrüksiyonlu Stand ve reklam ürünleridir ve son derece de dayanıklıdır.

 • Dijital Baskı Çözümleri

  Roll Up ürünleri son derece kaliteli bir görsellik sunmaktadır. Baskı kalitesi yüksek çözümleri firmamızda da bulabilirsiniz. Baskıda 200cm yükseklik – 85cm genişlik sunmaktadır.

 • Roll Up Kurulumu

  Roll Up ürünlerinde kurulum oldukça kolay ve herhangi bir yardımcı ekipmana ihtiyaç duyulmaz. Ürün geçme sistemi ile üretilmiş olup alttan makaralı sistemi bulunmakta olup mevcut görseli otomatik iç kısma sarmakta ve gergin düz bir görünüm vermektedir.

Telif İsteyin!

Genç ve Dinamik ekibimiz bizlere ulaşmanız dahilinde en hızlı şekilde projenize uygun fiyat teklifini sizlere sunacaktır. İstediğiniz özellikleri hemen bize bildirin anında alternatifli fiyat teklifinizi uzmanlarımız hazırlasın!