Stand Üretimi Stand

Her sektörün reklam, tanıtım ve ürün sergilemek için profesyonel stand araçlarına ihtiyacı bulunmaktadır. Stand Üretim konusunda uzun zamandır profesyonel kadrosu ile hizmet veren Envoy Stand oldukça başarılı çalışmalara imza atmış olup ufak işletmelerden büyük kurumsal firmalara kadar benzesiz stand modelleri imalatında bulunmuştur. İstediğiniz bütün özellikleri bünyesinde barındıran en kullanışlı stand üretimi için bizlere ulaşınız

Stand Tasarımından Üretime

İsmimizden de anlaşıldığı üzere müşterilerimizle, satış noktalarında ürün/markalarını  sergileyeceği stand tasarımları modellemek ve üretmek aşamasında ki bu bölümde ELÇİ durumundayız. Envoystands olarak hedefimiz standartlarımızı daha ileriye taşımak ve ‘doğru çözüm’ için sürekli arayış içinde olmamız. Ekip olarak en sevdiğimiz bölüm tasarım aşamasından sonraki üretim aşaması. Kendimizi ve kalitemizi en iyi ifade edebildiğimiz yer burası. Bundan sonra ki süreçte zamanında teslimat ve doğru  paketleme ile standlar satış noktalarında ki yerini almak için hazırdır. Stand Üretim tesisimiz, genç ve dinamik ekibiyle ENVOYSTANDS siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için buradadır.

Her Sektöre Uygun Stand Üretim

Her stand satışı yapan firma üretim yapmamakta olup aracı firma konumundadır. Bizler ise hem tasarım ekibine sahip olup hemde üretici kadrolara sahip ülkemizdeki ender firmalardan biri konumundayız. Şimdiye kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya başta olmak üzere her bölgedeki firmalara hizmet vermekteyiz. Stand Üretim konusunda çeşitli sektörlerde firmaya çözüm ortağı olmuş durumdayız. Üretimde sizlere sunduğumuz tüm modeller firmamıza ait uzmanlar tarafından tasarımı yapılmış ürünlerdir. Gıda sektörü için sayısız firmaya Stand Üretim desteği veren firmamız, Mağazalar ve kurumsal firmalar içinde farklı ürünler tasarlamaktadır.

Maliyeti en aza indiren ve ekonomik çözümler üretmeye daima özen göstermekteyiz. Tasarım ve yaratıcılık konusunda etkili bir ekibe sahip olan firmamız her ürettiği üründe en işlevsel kullanım, göze hitap eden şık tasarımları ve uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Üretimde görev yapan tüm personelimiz işçilik kalitesinde son derece özenli bir çalışma yapmakta olup sıfır hata ve en yüksek performanslı ürünlerin imalatını gerçekleştirmektedir. Bizlere güvenen yüzlerce firma gibi sizlerde güvenle ekibimizle çalışabilirsiniz. Tam istediğiniz gibi firmamızın yapısına en uygun Stand Üretim çözümlerimiz sizlerle.