Takı Standı

Stand Stand 0 Yorum
Takı Standı
Takı Standı
Takı Standı

Standların Takı ve Bijuteri mağazalarındaki yeri her zaman olmuştur ve olmayada devam edecektir. Takı Standı için genelde standart bir ölçü bulunmayıp mağaza metrajına göre ve ürün özeliklerine özel Stand Tasarımı ile birlikte dizayn edilmektedirler. Envoy Stand olarak Takı Standları için hem tasarım, hemde Stand Üretimi olarak sizlerin çözüm ortağınız konumundayız. İstediğiniz tüm malzeme özelliklerinde imalatımız ve üretimimiz bulunmaktadır.

TAKI STANDI İÇİN DENEYİMLİ FİRMA ARIYORSANIZ ENVOY STANDS

Takı Standı Üretimi ve İmalatı

Takı Standı
Takı Standı

Takı ve Bijuteri için üretilen Standlar gelen talep ve isteğe göre üretim malzemesi kullanımı belirlenmektedir. Ahşap Stand ürünleri Takı sektöründe yoğun kullanımı bulunurken Metal Stand çeşitleride oldukça uyumludur. Yine farklı standlarımız olan Pleksi Stand modelleride Takı Standı olarak rahatça kullanılabilmektedir. Ancak hata yapmamak ve doğru ürüne doğru stand için kesinlikle iyi bir değerlendirme gerekmektedir. Ürün hacimleri, adetleri, sergileme yöntemleri kesinlikle standın imalatında önemlidir. Yine standın ayaklı model mi olacağı, masa, tezgah üstü model mi olacağı da üretim öncesinde belirlenmelidir.

EN KULLANIŞLI TAKI STANDLARINI SİZLER İÇİN ÜRETİYORUZ

Takı Standı için Fiyat Teklifi İsteyiniz

Takı Standı
Takı Standı

Bir çok alanda marka ve şirkete stand üretimi yapmış olan ve ülkemizinde bu alanda önde gelen sayılı firmalarından biri olan envoy stands sizlere en uygun fiyatlar ve ödeme ayrıcalıkları ile hizmet vermektedir. Takı Standı için belki bir çok firma bulabilirsiniz ancak hem üretim kalitesi, hem kullanılabilirliği hemde göze hitap eder özellikleri dikkata alınmalıdır. Deneyimli tasarım ekiplerimiz ve üretimde de son derece yüksek kaliteli işçilik garantisi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

İster adet olarak takı Standı yaptırabileceğiniz gibi dilersenizde Çok adetli stand talebinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz tam özelliklerde istenilen adette üretim yapabilmekteyiz. Takı Standı için istediğiniz zaman ilgili birimimize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir