Tanıtım Standı

Tanıtım Standı

Organizasyon ve tanıtıma ihtiyaç duyulan zamanlarda ürünleri sergileyecek veya katalog, broşür tarzı bilgilendirmeleri ziyaretçilere ulaştıracak Tanıtım Standı ihtiyacı doğmaktadır. Kullanım amacı firmalar veya işlemler tarafından değişik amaçlarla da olsada bu tür standlar amaca uygun şekilde yapılmakta veya hazır olarak atışa sunulmaktadır. Envoy Stands firmamızda bir çok ürün grubunda Tanıtım Standı üretimi yapmakta ve farklı modellerde hazır uygulamalarla da sizlere destek vermektedir.

Tanıtım Standı Hangi Ürünleri Kapsamaktadır?

İçeriklerimizde paylaştığımız gibi Ahşap Stand üretiminde ülkemizde sayılı firmalar yer almaktayız. Bir çok kurumsal markanın bu alanda çözüm ortağı firmasıyız. Tamamen özgün tasarım modelleri Ahşap Standı üretmekte ve müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Amaca uygun olarak bu standlar Tanıtım Standı olarak adlandırabileceği gibi aynı zamanda Ürün teşhir standı olarak da kullanılabilmektedir. Metal Stand modelleri de genelde Tanıtım Standı adı altında toplanmaktadır. Her sektörde bu Stand çeşidi farklı ebat, boy ve özelliklerde talep görmektedir. Pleksi Stand ürünleride genelde çok büyük hacimli olmasa da projeye özel olarak masa üstü, dikey stand yada büyük hacimli olarak üretimi bulunmaktadır. Ürünlerin tanıtımı amaçlı olduka sık kullanılan modellerden biridir. Bir diğer ürün modeli de Örümcek Stand ürünleridir. 2-3 farklı boyutu bulunan ve hazır olarak üretilen bu ürünler pratik kullanıma ve taşıma kaldırma ve sevkiyata uygundur. Ürün sergileme için olmasada Tanıtım standı amaçlı yoğun bir kullanımı bulunmaktadır.

Sabit ve Mobil Tanıtım Standları Üretimi

İç mekanlarda kullanılacak Tanıtım Standları ile dış mekanlar için üretilecek ürünler arasında farklar bulunmaktadır. Şayet hazır değilde üretimini yaptıransanız doğru imalat için gerekli tüm detaylara dikkat edilmeli, gerekli hesaplamalar yapılmalı, kulanış açısı göz önüne alındığı kadar reklam alanlarıda iyi hesaplanmalıdır. Bazı firmalar bu konuda daha önce uygulama yaptırdığından gerekli tecrübesi bulunsada bu alanda fazla tecrübe deneyimi olmayan firmalar Envoy Stands uzmanlarından gerekli tüm bilgileri alabilirler. Sabit bir yere monte edilebileceği gibi demonte uygumaları da bulunmakta istediğiniz yere istediğiniz aman kurulumunu yapabilmektesiniz. Mobil Tanıtım Standı ürünleride ürünün komple sökülmeden istediğiniz yere taşınmasını sağlamaktadır.

Tanıtım Standı Üretim ve Sipariş Yerlerimiz

Tanıtım standları için ülkemizin her bölgesinden talep almakta ve seri bir şekilde gelen her talebi karşılamaktayız. Stand üretiminde rakiplerinin önünde olan firmamız ihtiyaca yönelik çözümleri ile bir çok firmanın tercihi konumundadır. İstanbul, izmir, Ankara başta olmak üzere ülkemizin her şehrinden imalat, üretim ve hazır stand modelleri için bizlere ulaşabilir ve siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. İlgi teknik personelimize istediğiniz stand özelliğini bildirmeniz halinde sizlere en uygun model ve fiyat teklifi tarafımızda iletilecektir.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir