Tuzla Metal Stand

Stand Stand 0 Yorum
Tuzla Metal Stand

Firmaların projeleri arasında bir çok kullanım yeri olan Tuzla Metal Stand ürünlerin teşhiri konusunda hem kullanışlı hemde sağlamlığıyla çok tercih edilen stand modellerindendir.Tuzla metal stand firması olarak hem özgün tasarımlar hem uygun fiyatlarıyla sizlere en kaliteli malzemelerimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tasarımlarımızı yaparken dikkat edilen  hususlar standın projeye ve markaya uyumlu olmasıdır. Bir çok tasarım ürünlerimize her gün daha yenilerini katarak sizlerin beğenisine ve görüşlerine sunmaya devam etmekteyiz. Tüm teknik özellikleri ve ihtiyaçlarınızı bir arada bulabileceğiniz farklı ebat ve ölçülerde Metal Stand ları hemen sipariş verebilirsiniz.

Şirketlerin ve markaların en çok yatırım yaptığı stand kategorisi metal standlardır. Metal standlar, satış noktalarındaki dayanıklılığı, uzun ömürlü olması, elegant görünümleri özelliklerinin yanında, en ağır ürünleri yüksek oranda stoklayabilmeleri ve dış mekanda da kullanılabilmeleri özellikleri ile en çok tercih edilen standlardır.

Metal Stand En Çok Hangi Sektörde Kullanılır

Methal standlar ürün ağırlığı fazla olan gıda,meşrubat, İçeçekler, motor yağları, bitkisel yağlar gibi kozmetik, ilaç, elektrikli ev aletleri ve otomotiv sektörlerinde de yaygın olarak kullanılır. Methal stand çok ağır yükleri kolayca taşıyabilecek tasarımda yapılır. Metal Stand: Sac, boru ve tel ham maddeler metal stand üretiminde kullanılır. Belirttiğimiz ham maddeler çeşitli işlemlerden geçirilerek istenilen ürün teşhir standının oluşumu sağlanır. Methal ürün standı mağaza dekorasyon işlerinde kullanımı tercih edilen stand modellerimiz arasındadır.

Firmamız metal standı nı tasarlarken metal sektöründe kalitesiyle ön plana cıkmış firmaların ürünlerini kullanmaktadır. Hem kullanışlı, hem görsel anlamda tatmin eden, hem de markaların dikkat çekiciliğini artıran sonuçlara imza atılabilir. Bu yüzden metal stand tasarımları, bu sektörde ilk akla gelenler, aynı zamanda en çok tercih edilenlerdir

Metal Tehşir Stand Modelleri

Şimdiye kadar istanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde her ile imalat ve üretim desteği veren firmamızdan sizlerde en işlevsel stand çözümlerine ulaşabilirsiniz. Tüm teknik özellikleri ve ihtiyaçlarınızı bir arada bulabileceğiniz farklı ebat ve ölçülerde Metal Standları hemen sipariş verebilirsiniz. Farklı ebat ve büyüklüklerde olabilmektedir. Teşhir edilecek ürün ebat, ağırlık ve adetine göre üretilmektedir. Genelde teşhir amaçlı oldukları için Metal Stand üzerinde çoklu adet olarak ürün bulunmamaktadır. Teşhir Standları metal malzeme haricinde ahşap, pleksi, karton malzemeden de üretilmektedir.Mehta stand model çeşitlerini diler stand modellerimizle ilgili bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir veya www.envoystands.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir