Kaliteli Stand Ürünleri

EnvoyStands

EnvoyStands; uzun süre bu sektörde hizmet etmiş bireylerin bir araya gelmesiyle kurulmuş, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, tecrübeli, genç, dinamik ve yaratıcı bir ekipten oluşmaktadır. Profesyonel ve güvenilir bir ekiple nokta atışlar yapan EnvoyStands, ürün ve markanızın tek ve güçlü bir sesle anlatımı, pazarlamaya yönelik çalışmalarıyla doğru müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

EnvoyStands bünyesinde stantların 3D tasarım, prototip ve başta ahşap stand olmak üzere pleksi ve metal stand üretimini yapan ÜRETİCİ bir firmadır. Firmamız uzun yılardır Türkiye’de ki birçok kurumsal firmaya ayrıca Almanya, İspanya, Irak ve İngiltere ülkelerine stand konusunda hizmet vermektedir.

En iyi malzemeleri deneyimli işçilikle birleştiren EnvoyStands, bugün piyasada bulunan en yüksek kalitede stantları garanti etmektedir.

Amacımız müşterilerimize uygun fiyatta değerli bir hizmet sunmaktır. Bu amaçla, EnvoyStands maliyete dayalı fiyatlandırma ile, gittikçe daha rekabetçi bir pazarda bizi iyi bir seçim haline getiriyor.

Yaptığımız şey müşterilerimizi dinlemek. Daha sonra bu fikirleri, yeni ürünler ve yeni mağazacılık yöntemleri için çözümler oluşturmak üzere kullanıyoruz.