Stand

Stand

Stand, ürün tanıtım standları, pek çok kurumsal ürünün sergilenmesini ve bu sayede müşterilere ürün satışını kolaylaştıran bir pazarlama yöntemidir. Envoystands, çeşitli kurumsal ürünün teşhir edilmesinde kullanılmak üzere bir birinden şık ve özel  stand modeli üretebilmektedir;

 • Ahşap stand
 • Pleksi stand
 • Metal stand
 • Plastik enjeksiyon
 • Etkinlik/event stand
 • Dezenfektan Standı bunlar arasında sayılabilir.

Ürünün özelliğine göre üretilen stand modelleri daha dikkat çekici ve beklentileri karşılamada daha başarılı olmaktadır. Bu nedenle sergilenecek ürünün cinsi, ambalajı ve kullanım alanına uygun stand seçimi çok önemlidir. Tasarım konusunda oldukça iddialı olan Firmamız taleplerinize uygun stand modelleri üretmek ve çok kısa sürede teslim etmek konusunda oldukça tecrübelidir. Stand modelleri arasında en fazla talep edilen ürün ahşap standlarımızdır. Doğal görünümü, dayanıklılığı ve çevre dostu oluşu tercih edilme oranını arttırmaktadır. Ahşap stand ; masif ahşap, lake ahşap ve melamin yüzlü MDF’den üretilebilmektedir. Ürüne göre renk uygulanabilme özelliğine sahip olması, algıda seçicilik yaratmada daha başarı sağlayabilmektedir. Ayrıca teşhir edilecek ürünün logosu ve sloganı da eklendiğinde daha çarpıcı bir etki yaratabilmektedir.

Diğer Stand Modellerimiz

Metal stand ; ürünlerin daha uzun süre sergilenmesi gerektiğinde daha verimli olabilmektedir. Metal saç, metal profil kullanılarak üretilmektedir. Geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Vida ile montesi sağlanan vitrinler, daha ağır ürünlerin uzun bir zaman diliminde sorunsuzca teşhir edilmesine yardımcı olur. Plastik enjeksiyon, çelik kalıpların içine enjekte edilen plastiğin o kalıbın şeklini almasıyla elde edilmektedir. Daha hafif ürünler için daha kullanışlı, maliyetleri daha azdır. İstenilen şeklin sağlanması oldukça kolaydır.

Pleksi standlar, ürünlerin satış noktalarında sergilenmelerini sağlayan, opak, renkli, şeffaf pek çok çeşidi olan vitrinlerdir. Masa üstü, raf, ayaklı pek çok çeşidi vardır. Daha estetik bir görüntü sağlanması ve  ürünlerin ayrıştırılması konularında önemli rolleri vardır. Genellikle eczanelerde bu stand çeşidi kullanılmaktadır.

Etkinlik/event standları, genellikle markanın ön plana çıkarılmasının önemli olduğu AVM etkinliklerinde, kongrelerde, açılış ve seminerlerde kullanılan kiosk tarzı projelerdir. Projeye uygun her türlü malzeme kullanılabilmektedir.

Dezenfektan standı, günümüzde çok etkili ve önemli bir yer kaplayan hijyen vurgusunun ön plana çıkarıldığı vitrinlerdir. El dezenfektanlarının kullanım amacını, önemini ön plana çıkararak temizlik duygusunu arttıran şık tasarımlar yaratır. Montajı oldukça kolaydır. Logo veya mesaj eklenebilmektedir. Okul, fabrika, sinema, tiyatro gibi insan sirkülasyonunun oldukça çok olduğu yerlere şık ve dikkat çekici tasarımlar kullanılarak monte edilebilmektedirler.

Model Seçimi ve Fiyatları

Stand modelleri ve buna paralel olarak fiyatları çok farklıdır. Firmamız pek çok tanınmış ve yaygın mağaza ağı olan kurumlara stand tasarımı, üretimi ve montajını başarıyla tamamlamıştır. Ürünün niteliği ve hedef kitlesi, sergileneceği vitrinin çeşidi ve modelini etkilemektedir. Bu anlamda konusunda oldukça profesyonel ekibimiz 3D tasarım, prototip ve stand üretiminde tüm müşterilere yardımcı olmaktadırlar. Müşteri odaklı bakış açısı en uygun maliyetli, kullanıma en uygun ve en dikkat çekici tasarımları da beraberinde getirmektedir. Yüksek kaliteye sahip, vizyonu doğru sergileyen ve amaca uygun modeller başarılı ekibimiz tarafından istenen sürede monte ve demonte edilmiş halde teslim edilebilmektedir.

Ahşap stand modellerimiz tüm alıcıların dikkatini çekecek kıvraklıklara sahiptir. Her bütçeye uygun çeşidimiz, en uygun maliyetli fiyatlarımız ve kaliteli ürünleri ortaya çıkaran tecrübeli ekibimiz tüm sektörlere hizmet vermeye hazırdır. Müşterilerin ihtiyaçlarını iyi tespit etmek, onları detaylıca dinlemek ve çözüme kısa sürede ve en etkili araçlarla ulaşmak hedefimizi oluşturmaktadır. Referanslarımız başarımızın en büyük ispatıdır. Rekabetin çok büyük olduğu piyasada Envoystands; profesyonel ve sizi dinleyen bir ekiple, her zaman kaliteli ve pazarlamanızı en etkili şekilde sağlayacak ürünleriyle sizleri beklemektedir.

Envoystands

Teşhir veya direkt satış platformu olarak kullanabileceğiniz stand tasarımları, farklı ürünleriniz için farklı konsept ve kapasitelerde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Tasarımdan üretime kadar stand üretiminin tüm aşamalarında size hizmet vermekte; tasarımlarımızı markanızın giydirme prensiplerine ve renklerine göre hazırlayarak onayınıza sunmakta ve üretim süreçlerine geçmekteyiz. Ahşap, metal, pleksi ürünler kullanılarak üretilen standlarımız ürünlerin teşhir edilmesi için mağazaların olmazsa olmazdır.

Teşhir Standları

Mağazalarınızda, bayilerinizde, satış noktalarınızda kullanabileceğiniz teşhir standlarını ahşap, metal veya pleksi malzemelerden üretmekteyiz. Ayaklı teşhir standlarını daha çok ahşap ve metal olarak üretirken, camlı teşhir dolapları ve masa üstü teşhir standlarında daha çok pleksi materyaller kullanmaktayız. Pleksi materyallere makyaj malzemeleri, spreyler, rujlar, tokalar, şekerlemeler gibi küçük kasa yanı ürünlerin satışında kullanılacak stand üretimlerinde yer vermekteyiz.

Etkinlik Standları

Fuar alanlarında, seminerlerde, kongrelerde ve mağaza içi teşhir ve tanıtım aktivitelerinde kullanılmak üzere etkinlik standlarının da tasarım ve üretimlerini yapmaktayız. Etkinlik standlarınız demonte edilebilir ve yerinde kurulabilir şekilde tasarlanmakta, kullanım ihtiyacına göre ahşap, metal veya pleksi materyallerle, bunların kombinasyonu ile üretilmektedir. Fuar ve etkinlik organizasyonlarında kullanılan karşılama standı tasarımdan üretime kadar her aşamasıyla firmamız tarafından tamamlanmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ahşap Stand

Ahşap hızlı üretilebilen, kalıp hazırlama vb hazırlık süreçlerinin en aza indiği bir materyaldir. Bu sayede ön hazırlık süreçleri en aza inmekte ve standların üretimine daha hızlı başlanabilmektedir. Adetli üretimin zorunlu olmadığı ahşap standları, düşük adetlerde ve daha esnek zaman planları ile sunabilmekteyiz. Çok önceden planlamanıza gerek olmadan hızlı bir şekilde ahşap stand imal ettirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ahşap stand imalatında masif ahşap, lake ahşap ve MDF kullanılabilmektedir. Lake ahşap özellikle standart renk kartelalarında bulunmayan kurumsal marka renkleri olarak firmalar tarafından tercih edilebilmektedir. Lake üzerinde farklı renklerin uygulanması mümkün olabilmektedir. MDF standlar, hazır renk kartelalarında sunulan MDF suntalardan üretilmektedir. Farklı renk ve marka imajları folyo üzerinde uygulanabilmektedir. MDF standlar maliyet açısından en avantajlı ve üretimi en hızlı yapılabilen standlardır.

Kurumsal perakende zincirleri için üretimini yaptığımız kahve makinesi ve kahve sergilemek için kullanılan standları, paketli gıda ürünlerini sergilemek için kullanılan ahşap ürün teşhir standını, çatal bıçak takımı teşhir standını ve çocuk oyuncakları teşhir standını ahşap stand tasarımlarımıza örnek çalışmalar olarak gösterebiliriz.

Ahşap Standların Avantajları Nelerdir?

Tasarım, imalat ve taşıma süreçlerinde önemli faydalar sunan ahşap standların avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Düşük adetlerde üretimi yapılabilir.
 • Hızlı üretim süreci ile çok önceden planlamaya gerek kalmadan imalatı yapılabilir.
 • Ahşap stand demonte olarak sevk edilerek, mağaza veya teşhir noktasında kurulumu yapılabilir.
 • Farklı tasarımların ahşap materyallerde uygulanması daha kolaydır, tasarımda esneklik sağlar.
 • Ahşap standlar çevre dostu ve geri dönüşüme uygundur.
 • Uzun ömürlüdür.

Metal Stand

Metal standlar her türlü ürünün teşhiri için kullanılabildiği gibi özellikle ağır malzemelerin sergilenmesinde dayanıklılık açısından tercih edilmektedir. Örneğin, araba jantları, el aletleri gibi ağır ürünlerin sergilenmesi için metal stand tercih edilebilir.

Metal standlar sepet tipi ve askılı alışveriş standlarında da yoğun olarak kullanılmaktadır. Farklı formdaki ürünlerin sergilenebilmesi ve çok sayıda ürüne yer verilebilmesi açısından  metal standlar daha çok tercih edilmektedir. Metal sac, metal profil, metal profil boru ve telden üretilebilen metal standlar uzun ömürlüdür.

Metal Standların Avantajları Nelerdir?

Özellikle ağır ürünlerin sergilenmesinde tercih edilen metal standların avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Kurulu olarak veya demonte olarak sevk edilebilir.
 • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • Geniş bir karteladaki boya uygulamalarına uygundur.
 • Çevre dostu, geri dönüşüme uygun materyallerden üretilir.

Envoystands

Teşhir standları, ürün satış standları, karşılama standları veya etkinlik standları ihtiyaçları için her müşterimize farklı ve özel tasarımlar geliştirerek üretmekteyiz. Müşterilerimizin kurumsal kimliklerini ve markalarını yansıtacak şekilde hazırladığımız teşhir ve etkinlik standlarının tasarımından üretimine her sürecini üstlenerek müşterilerimize anahtar teslimi stand çözümleri sunuyoruz.

Ürün Teşhir ve Etkinlik Standları Nasıl Üretilir?

Ürün teşhir standı üretiminin ilk aşamasında müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek ürünlerini ve ürünlerinin karakteristik özelliklerini tanıyoruz. Standların kullanılacağı yer, kaç adet stand ihtiyacı olduğu, marka renklerinin standlarda nasıl kullanılması gerektiği gibi konularda müşterilerimizden gerekli bilgileri bu aşamada alıyoruz. Buna göre ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde stand tasarımlarını yapıyor ve kullanılacak malzemeleri belirliyoruz. Tasarım aşamasından sonra standın modellemesi ve teknik çizimleri tamamlanıyor. Modellemesi tamamlanan standların ilk numune üretimlerini yaparak müşterilerimizin beğeni ve onayına sunuyoruz. Numune stand üzerinde karar verildiğinde standların imalat süreci başlıyor. Üretilen standların paketlenmesi ve müşterilerimize teslim edilmek üzere nakliye süreçlerinin tamamlanması ile sonuçlanan üretim sürecinin her aşamasında müşterilerimize süreçle ilgili bilgi vererek geri bildirimlerini alıyoruz.

Standlarda kullanılacak malzeme seçiminde, müşteri istek, beklentileri ve ürünün doğası, ahşap, metal veya pleksi materyallerin kullanımı söz konusu olmaktadır. Etkinlik standları tasarım ve imalatında her üç malzeme de bir arada kullanılabilmektedir. Etkinlik, karşılama, fuar, seminer ve kongre standları gibi farklı kullanım amaçlarına göre tasarlanabilmektedir.

Ahşap Stand Avantajları Nelerdir?

Ahşap standlar ürün teşhir, kasa yanı ürün satışı ve karşılama standları gibi farklı amaçlarla üretilebilmektedir. Ahşap stand üretiminde üretim öncesi aşamalar kısalmakta, tasarım ve prototip üretim süreçleri daha hızlı tamamlanmaktadır. Bu nedenle zaman kısıtı olan müşterilerimiz için ürünlerinin uygunluğuna göre ahşap stand uygulamaları tercih edilmektedir.

Ahşap standlar düşük adetlerde de üretilebilmektedir. Ahşap standlar, uzun ömürlüdür ve uygun fiyatlarla üretilebilmektedir. Doğa dostu olan ahşap standların imalatında geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılmaktadır. Demonte olarak sevk edilerek kullanılacağı mağaza veya sergi alanında kurulumu yapılabilir.

Ahşap stand modelleri üretiminde masif ahşap, lake ahşap ve kompozit MDF materyaller kullanılmaktadır. Masif ahşap, ahşap görüntüsü istenen stand uygulamalarında daha çok tercih edilmektedir. Lake kullanımı, daha çok farklı renklerin standlara basılması gerektiğinde ve parlak bir görüntü elde edilmek istendiğinde uygulanmaktadır. MDF kullanımı ise stand üretiminde maliyet avantajı ve çok hızlı üretim yapılabilmesi açısından tercih edilir.

Metal Stand Avantajları Nelerdir?

Metal stand üretimi ağır ürünlerin sergilenmesinde özellikle tercih edilmekte, sepet tarzı ürün sergileme ünitelerinde de kullanılmaktadır. Metal standlar da ahşap standlar gibi uzun ömürlüdür ve üzerine farklı tonlarda marka renklerinin boyanması için uygundur. Her türlü kurumsal renk uygulaması yapılabilmektedir. Metal stand üretiminde metal sac, metal profil boru ve tel gibi malzemeler kullanılmaktadır ve kurulu olarak veya demonte şekilde teslim edilebilmektedir. Çocuk oyuncakları, küçük ev eşyaları, makyaj malzemesi gibi ürünlerin sergi ve satışında metal alışveriş sepetlerinin kullanımı tercih edilmektedir. Metal ve tel ile üretilen alışveriş sepeti standları hızlı ve düşük adetlerde de üretilebilmektedir.

Pleksi Stand Avantajları Nelerdir?

Pleksi standlar, kullanılan materyalin işlenebilme kolaylığı nedeniyle alışılmışın dışında standların tasarlanabilmesine olanak tanımaktadır. Pleksi stand imalat sürecinde tasarım, modelleme ve prototip üretimi süreçleri önemli bir yer tutmaktadır. Pleksi materyallerin kullanılacağı çok farklı tasarımlar yapılması mümkündür. Pleksi materyaller farklı renklerin uygulanabilmesi açısından da kolaylık sağlayan bir malzemedir.

Pleksi standlar camla birlikte sergi veya ürün satış standı olarak kullanılabilmektedir. Üretim avantajları dolayısıyla, makyaj malzemeleri, küçük paketli gıdalar, şekerleme ve çikolata gibi ürünlerin kasa yanı satış standlarında pleksi materyaller kullanılmaktadır.

Profesyonel Stand Üretimi

Günümüzde pek çok kurumsal firma ve dünyaca ünlü marka tanıtımlarını sergileyebilmek amaçlı profesyonel stand desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaç, kurum ve firmalar arasında gelişmesi muhtemel rekabette bir adım öne çıkarak müşterilere en doğru tanıtımı gerçekleştirme gerekliliğinden doğmaktadır. Firmamız, stand satışı konusundaki tecrübesi ve kurumsal kimliğiyle pek çok büyük firmaya hizmet vermektedir. Profesyonel standların üretimi ve satışı konusundaki tecrübesiyle firmamız, küçük ve orta ölçekli işletmelerde müşterinin sergilenen ürün ya da hizmetle ilgili dikkatinin yönlendirilmesine ve bilgilendirilmesine özen göstermektedir. Bu koşulu tasarımlarında söz konusu şirket ya da markalardan özel ayrıntılar içererek sağlamaktadır.

Kaliteli Stand Üretiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firma dahilinde tasarımlar çeşitli hammaddeler ile karakterizedir. Ahşap stand tasarımı bunlardan biridir. Kaliteli standların üretiminde doğal görünümü, şık dizaynı ve ürün ya da hizmeti ön plana çıkarıcı sadeliğiyle ahşap standlar oldukça rağbet görmektedir. Bu nedenle firmamız tasarımlarında ahşap kullanımına özen göstermektedir. Ahşap dizaynlar temsil edilen firmadan pek çok ayrıntıyla zenginleştirmektedir. Böylelikle diğer ahşap standların arasından sıyrılarak sergilenen ürünün ya da hizmetin arka planındaki marka başarıyla müşteriye ulaştırılabilmektedir. Metal stand tasarımları da en az ahşap örnekleri kadar yaygındır. Özellikle dayanıklılıkları ve modern çizgileriyle dikkat çeken bu dizaynlar, sergilenen ürünün tanıtımında öne çıkarıcı bir görev üstlenmektedir. Firmamız, kaliteli standların üretiminde gerekli tasarımlar için en doğru hammaddeleri kullanmakta ve bu anlamda stratejik bir bakış açısı sergilemektedir.

Firmamızdan stand tedariki konusunda destek alan firmalar oldukça geniş bir müşteri portföyüne hitap edebilmektedir. Bu nedenle, kaliteli bir stand üretiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur temsil edilen firmanın üretilen ve satışı gerçekleşen stand da orijinal parçalara sahip olmasıdır. Bu parçalar ve renkler uygun bir düzenle bir araya getirilmeli ve stantların ziyaretçilerine kolaylıkla temsil edilen firmayı çağrıştırmalıdır. Firmamız, bu anlamda hizmet alan firma ve markanın en doğru şekilde ve özgün tasarımlarla müşteriyle iletişim aşamasına taşınmasını sağlamaktadır. Söz konusu standların özgünlüğü, temsil edilen firmanın kurumsal kimliği ve ulaştığı bilinç seviyesinin devamlılığı için oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Stand Üretiminin Önemi

Stand üretimi ve kullanımının önemi firmaların üretim yaptıkları ya da hizmet verdikleri alanlarının örneklerinin en stratejik biçimde sergilenmesiyle karakterizedir. Bu sayede standlarının üretimi için başvuruda bulunan firma, Envoy Stands ayrıcalığıyla kendi kurumsal kimliğine göre kişiselleştirilmiş orijinal dizaynlarla buluşabilmektedir. Firmamız tarafından oluşturulan ahşap ve metal stand örnekleri temsil ettiği kurumsal firmanın özgün ve karakteristik unsurlarından izler taşımaktadır. Bu sayede, sergilendikleri merkezde daha önce müşterilerin bilinçaltında yer edinmiş şekil, renk ve modellerle kolaylıkla ayırt edilmektedirler. Üretilmiş standlar, kurumsal şirketlerin sahada kendilerine yer bulamasında, müşteriyle doğrudan iletişime geçebilmesinde, reklam ve bilgilendirilmesinde aktif olarak rol almaktadır. Bu nedenle, firma müşterilerin alacakları ürün ya da hizmet kapsamında örnekleri inceleyerek bilgilenmesinde oldukça önemlidir.

Ayrıcalıklı Stand Üretimi ve Satışı Hizmeti

Firmamız, seri üretimini ve satışını gerçekleştirdiği standlar ile kendisinden hizmet alan firmaların profiline özel dizaynlar oluşturmaktadır. Ayrıcalıklı hizmet politikası gereği firmamız söz konusu stancların dayanıklılıklarından estetik görünümlerine kadar her detayı üretim ve tasarı aşamasında değerlendirmektedir. Sergilenecek ürünlerin rahatlıkla düzenlenebilmesi için gerekli ergonomik yapıyı oluşturan firmamız, stand tasarımında ürünü ve temsil ettiği firmayı öne çıkarmaktadır. Bu sayede, hizmet alan firmaların yalnızca teoride değil aynı zamanda pratikte de interaktif bir tanıtım gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Firmamız, uzman kadrosu, tecrübesi ve yaratıcı üretimleriyle kalite politikası gereği çeşitli konseptteki standların üretimini ayrıcalıklı bir hizmet sunarak gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Stand Üretimi

Günümüzde pek çok kurumsal firma ve dünyaca ünlü marka tanıtımlarını sergileyebilmek amaçlı profesyonel stand desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaç, kurum ve firmalar arasında gelişmesi muhtemel rekabette bir adım öne çıkarak müşterilere en doğru tanıtımı gerçekleştirme gerekliliğinden doğmaktadır. Firmamız, stand satışı konusundaki tecrübesi ve kurumsal kimliğiyle pek çok büyük firmaya hizmet vermektedir. Profesyonel standların üretimi ve satışı konusundaki tecrübesiyle firmamız, küçük ve orta ölçekli işletmelerde müşterinin sergilenen ürün ya da hizmetle ilgili dikkatinin yönlendirilmesine ve bilgilendirilmesine özen göstermektedir. Bu koşulu tasarımlarında söz konusu şirket ya da markalardan özel ayrıntılar içererek sağlamaktadır.

Kaliteli Stand Üretiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firma dahilinde tasarımlar çeşitli hammaddeler ile karakterizedir. Ahşap stand tasarımı bunlardan biridir. Kaliteli standların üretiminde doğal görünümü, şık dizaynı ve ürün ya da hizmeti ön plana çıkarıcı sadeliğiyle ahşap standlar oldukça rağbet görmektedir. Bu nedenle firmamız tasarımlarında ahşap kullanımına özen göstermektedir. Ahşap dizaynlar temsil edilen firmadan pek çok ayrıntıyla zenginleştirmektedir. Böylelikle diğer ahşap standların arasından sıyrılarak sergilenen ürünün ya da hizmetin arka planındaki marka başarıyla müşteriye ulaştırılabilmektedir. Metal stand tasarımları da en az ahşap örnekleri kadar yaygındır. Özellikle dayanıklılıkları ve modern çizgileriyle dikkat çeken bu dizaynlar, sergilenen ürünün tanıtımında öne çıkarıcı bir görev üstlenmektedir. Firmamız, kaliteli standların üretiminde gerekli tasarımlar için en doğru hammaddeleri kullanmakta ve bu anlamda stratejik bir bakış açısı sergilemektedir.

Firmamızdan stand tedariki konusunda destek alan firmalar oldukça geniş bir müşteri portföyüne hitap edebilmektedir. Bu nedenle, kaliteli bir stand üretiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur temsil edilen firmanın üretilen ve satışı gerçekleşen stand da orijinal parçalara sahip olmasıdır. Bu parçalar ve renkler uygun bir düzenle bir araya getirilmeli ve stantların ziyaretçilerine kolaylıkla temsil edilen firmayı çağrıştırmalıdır. Firmamız, bu anlamda hizmet alan firma ve markanın en doğru şekilde ve özgün tasarımlarla müşteriyle iletişim aşamasına taşınmasını sağlamaktadır. Söz konusu standların özgünlüğü, temsil edilen firmanın kurumsal kimliği ve ulaştığı bilinç seviyesinin devamlılığı için oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Stand Üretiminin Önemi

Stand üretimi ve kullanımının önemi firmaların üretim yaptıkları ya da hizmet verdikleri alanlarının örneklerinin en stratejik biçimde sergilenmesiyle karakterizedir. Bu sayede standlarının üretimi için başvuruda bulunan firma, Envoy Stands ayrıcalığıyla kendi kurumsal kimliğine göre kişiselleştirilmiş orijinal dizaynlarla buluşabilmektedir. Firmamız tarafından oluşturulan ahşap ve metal stand örnekleri temsil ettiği kurumsal firmanın özgün ve karakteristik unsurlarından izler taşımaktadır. Bu sayede, sergilendikleri merkezde daha önce müşterilerin bilinçaltında yer edinmiş şekil, renk ve modellerle kolaylıkla ayırt edilmektedirler. Üretilmiş standlar, kurumsal şirketlerin sahada kendilerine yer bulamasında, müşteriyle doğrudan iletişime geçebilmesinde, reklam ve bilgilendirilmesinde aktif olarak rol almaktadır. Bu nedenle, firma müşterilerin alacakları ürün ya da hizmet kapsamında örnekleri inceleyerek bilgilenmesinde oldukça önemlidir.

Ayrıcalıklı Stand Üretimi ve Satışı Hizmeti

Firmamız, seri üretimini ve satışını gerçekleştirdiği standlar ile kendisinden hizmet alan firmaların profiline özel dizaynlar oluşturmaktadır. Ayrıcalıklı hizmet politikası gereği firmamız söz konusu stancların dayanıklılıklarından estetik görünümlerine kadar her detayı üretim ve tasarı aşamasında değerlendirmektedir. Sergilenecek ürünlerin rahatlıkla düzenlenebilmesi için gerekli ergonomik yapıyı oluşturan firmamız, stand tasarımında ürünü ve temsil ettiği firmayı öne çıkarmaktadır. Bu sayede, hizmet alan firmaların yalnızca teoride değil aynı zamanda pratikte de interaktif bir tanıtım gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Firmamız, uzman kadrosu, tecrübesi ve yaratıcı üretimleriyle kalite politikası gereği çeşitli konseptteki standların üretimini ayrıcalıklı bir hizmet sunarak gerçekleştirmektedir.

Envoystands Ahşap ve Metal Standlar

Firmalar tarafından ihtiyaç duyulan standların, farklı amaçlara hizmet eden oldukça fazla çeşidi bulunur. Kaliteli bir standla, tüketicilerin ilgisi çekilebilir ve olumlu geri dönüşler artar. Geniş seçenek ve profesyonel ekibi sayesinde firmamız, yüksek kalite ve işçilikle, amaca ve beklentiye uygun ahşap, metal ve pleksi gibi daha birçok  çeşidi bulunan standlar üretir. Kurumsal anlamda adından sıkça söz ettiren  ve kendi pazarlarında yer edinmiş büyük  isimlerle çalışmış olan firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda özel stand üretimi yapar. Sektörde kendine oldukça geniş yelpazede yer bulabilen ve aynı zamanda estetik görünüme sahip ahşap stand bu çalışmalara bir örnektir.

Ahşap Standlar

Sektörde yaygın kullanım alanı sunabilen ve yüksek kalitede, verimli işçilikle ürettiğimiz ahşap standlar, estetik görünmesiyle ve uzun ömürlü kullanımıyla yaygın olarak tercih edilmektedir. Ahşap standlar tüketicinin dikkatini çeker ve akılda kalıcılık kazandırır. Firmamız ahşap stand ürünlerini yüksek kalitede suntalama, MDF, ahşap ve ham malzeme çeşitlerini kullanılarak üretir.

Ahşap stand fiyatları, üretilecek olan stand için hangi cins malzeme kullanılacağı ve ne tür üretim aşamalarından geçeceği gibi faktörlere göre değişkendir. Ahşap standlar da kendi içinde çeşitlere ayrıldığı için, ahşap stand fiyatları da bu çeşitlere göre değişir.

Metal Standlar

Amaç ve beklentiler göz önüne alınarak üretilen metal stand ürünlerin işlevsel ve dikkat çekici bir şekilde sergilenmesini sağlayan bir diğer ürün çeşididir. Uzun kullanım ömrü sayesinde oldukça yaygın olarak tercih edilir ve kullanılır. Çeşitli üretim aşamalarından geçen metal standlar, kullanılan alanlarda göz zevkini bozmadan dikkatleri üstüne çekebilmeyi başarır.

Stand fiyatları birçok faktöre göre değişebilir. Metal stand fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Kullanılan malzemenin cinsi ya da kolay bulunabilirliği veya standın ne gibi üretim aşamalarından geçtiği fiyatları belirleme konusunda etkendir.

Stand Üretimlerini Nasıl Yaparız?

İş planı şu şekilde ilerler; öncelikle müşteriyle görüşülür. Görüşme kısmında iki tarafın birbirini anlaması önemlidir çünkü üretime başlamadan müşterilerimizin isteklerinin anlaşılması, istenilen ürünün elde edilmesi için mühimdir. İkincisi brief aşamasıdır. Brief kısmında ürünün amacı ve ihtiyaçlarının belirtildiği bir tasarım özeti hazırlanır. Üçüncü olarak da tasarım aşamasına geçilir ve stand tasarımı gerçekleştirilir. Tasarım tamamlandıktan sonra, modelleme adımına geçilir, tasarlanmış olan ürün, somut olarak ele alınır hale getirilir. Hazırlanmış olan tasarım sadece kağıt üzerinde olmakla kalmaz, üretime geçildiğinde nasıl görüneceği de önceden belirlenmiş olur.

Teknik çizim, stand üretiminde bir sonraki adımdır, üretilecek olan ürünün ölçüleri gibi teknik detaylara yoğunlaşılır. Teknik çizimden sonra da, numune ürün hazırlığına geçilir ve her türlü faktörü belirlenmiş olan standın örnek olarak müşteriye gösterilebilmesi için bir numune ürün üretilir. Böylelikle ürünün üretimine başlanıp başlanmayacağı karar verilir. Müşteriden de alınan pozitif geri dönüşler doğrultusunda üretime geçilir. Numune kısmında onay alan ürünün, bu aşamada da seri üretimine geçilir. Yüksek kalitede üretim yapan tesislerimizde ürünler profesyonel bir şekilde seri olarak üretilir. Seri üretimden sonra ise paketlemeye geçilir. Bu adımda ise üretimi tamamlanmış olan ürün, taşınmaya uygun olarak hiçbir zarar gelmeyecek şekilde paketlenir.

Her standa göre paketleme biçimleri değişebilir. Örneğin bir metal stand için yapılan paketleme ahşap stand için yapılan paketlemeden farklı olacaktır. Paketleme işlemi de tamamlandıktan sonra, lojistik aşamasına geçilir ve özenle paketlenmiş olan ürünler, profesyonelce araçlara yüklenir ve müşterilere gönderilir. Böylelikle stand üretimi bütün bölümleriyle tamamlanmış olur. Standlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve referans çalışmalarımızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Ve Şık Stand Tasarımları

Meşrubat, gıda, kozmetik gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılan Stand, ürün ya da hizmetin tanıtımının yapılması ve satışa konu olan ürünlerin ön plana çıkartılması amacıyla kullanılmaktadır. İhtiyaca göre çeşitli malzemelerden üretilen bu standlar, farklı boyutlarda ve şekillerde üretilebilmektedir. Firmamız da bahsetmiş olduğumuz bu standların, tasarım ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve doğa dostu malzemelerle üretim yapan firmamız, uzun yıllar ürünlerinizi pazarlamanıza  yardımcı olacak özel tasarım standlar üretmektedir.

Stand Tasarımı Ve Üretimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

En önemli pazarlama araçlarından biri olan standlar, tanıtımları yapılacak ürün ve hizmetlerin özelliklerine göre üretilmelidir. Kullanıldıkları mekanlara ve alanlara uyum sağlamalıdırlar. Ayrıca ürünleri ön plana çıkarma adına iyi bir tasarıma sahip olmalıdırlar. Firmamız bahsetmiş olduğumuz bu durumları göz önünde bulundurarak profesyonel çalışma arkadaşlarıyla birlikte her işletmenin yapısına uygun sağlam ve güvenli  standlar üretmektedir. Kaliteli stand üretimine uygun malzeme ve ekipmanlarla çalışan firmamız, modern ve estetik standlar üretmektedir.

Her İşletmeye Uygun Özel Tasarım Stand Modelleri

Yaratıcı ve dinamik bir kadroyla tasarım ve üretim gerçekleştiren firmamız, prototip, ahşap, pleksi ve metal stand başta olmak üzere büyüklü küçüklü her işletmenin yapısına uygun standlar üretmektedir.  Kaliteli ve güvenli malzemeler kullanarak üretim yapan firmamızın standları, uzun yıllar kullanıma uygun olarak her firmanın özelliklerine uygun ve modern yapılarda tasarlanmaktadır. Estetik görüntüleriyle de dikkatleri üzerine toplayacak olan tasarım standlarımız, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımında ve pazarlanmasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Ahşap Stand Nedir?

Ahşap stand modelleri oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Firmaların kurumsal kimliklerini ve imajlarını ön plana çıkarmak adına tasarlanan bu standlar, farklı model ve özellikte üretilmektedir. Sunta, suntalama, mdf gibi sağlam yapıdaki ürünler kullanılarak üretilen bu standlar, estetik ve modern görüntüye önem verilerek tasarlanmaktadır. Özellikle en çok kullanılan ahşap standlardan biri olan ürün teşhir standı; showroom, bayiler, eczane ve market gibi alanlarda ürünlere dikkat çekmek amacıyla  kullanılmaktadır. Bu standlar, ürünleri cazip hale getirmek için kasa kenarına konumlandırılmaktadır. Ayrıca demonte edilebilir özelikte olan standlarımız farklı boyut ve şekillerde üretime uygundur.

Metal Stand Nedir?

Ürünleri uzun süre sahada sergilemek ve tanıtmak amacıyla kullanılan metal stand; saç, metal profil boru gibi dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Özel vidalama, kesme, bükme gibi teknik özelliklere sahip olan bu standlar, ağır yük taşıyabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca üretimde geri dönüşüme uygun malzemeler kullanan firmamız, iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir.

 

Stand Üretim Fiyatları Nelerdir?

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için AVM, fuar alanı, mağaza, market ya da ihtiyaç duyduğunuz her mekanınıza uygun stand üretimi yapan firmamız, sizin ile beraber en doğru standı belirleyecek ve ona göre kaliteli ürün ve malzemelerden üretimini gerçekleştirecektir. Üretmiş olduğumuz standların fiyatları ise; tasarım özellikleri, işçilik, kullanılan malzeme, boyutları ve üretim adetlerine göre farklılık göstermektedir.

Profesyonel Bir Stand Üretim Hizmeti

Firmamız kurulduğu zamandan bu yana hizmet portföyünü geliştirerek yoluna devam etmektedir. Birçok tanınmış kurumsal firmanın projelerine uygun olarak özel standlar tasarlayan firmamız, büyüklü küçüklü her işletmenin yapısına uygun farklı model ve malzemelerle stand üretimi yapmaktadır. Kurumların renklerini ve markalarını standlarda kullanarak tasarımlarını destekleyen firmamız, sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz standlar üretmektedir. Her bütçeye uygun fakat kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam eden bir firmaya stand tasarımı yaptırmak isterseniz biz yardıma hazırız. Web sitemizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir yine web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.