EnvoyStands

Ahşap Stand

Ürün teşhir standları; Birçok alanda ihtiyaç olan tanıtım ve sergileme amaçlı ürünlerin tüketici ile buluşmasını sağlayan platformalardır. İsteğe bağlı olarak farklı ebat ve boyutlarda üretimi mevcuttur. EnvoyStands olarak ürün teşhir standlarında sizlere birçok farklı tasarım modelimizle hizmet veriyoruz. Stand üretiminde kendi bünyesinde çözümler sunan firmamız uzun ömürlü, tasarım gücü yüksek ve son derece kullanışlı standları sizlerle buluşturmaktadır.

Ürün teşhir standları tüketicinin dikkatini çeker, algıda seçicilik yaratıp aynı zamanda birçok müşteriye ulaşmanızı sağlar ve en önemlisi plansız satın almaya teşvik eder.

Ahşap standlar günümüzde müşterilerin istek ve beklentilerinin tam olarak karşılanmasını sağlayan bir hammaddedir.

Ürün teşhir standları metal, plastik ve tel gibi birçok çeşitli malzemelerle üretilebilir. Ancak hiçbiri ahşap kadar esnek bir üretim süreci sunmayacaktır. Ahşap malzeme tasarımda büyük bir esneklik geliyor.

Ahşap standlar çevre dostu, geri dönüştürülebilir ve dayanıklıdır. Ahşap stand uzun ömürlü olup, perakende mağazalarındaki doğal görünümüyle öne çıkabilir. İhtiyaca göre monte edilmiş veya demonte olarak sevk edilebilirler ve seri üretime uygun bir malzemedir.

Ahşap vitrinler masif ahşap, lake ahşap veya melamin yüzlü MDF’den yapılabilir. Çoğunlukla zemin/orta alan standı veya masaüstü/tezgâh üstü standlar olarak kullanılırlar.

Lake ahşap standlar görünümleri açısından son derece dikkat çekicidir. Özellikle, hazır renk kartlarında bulunmayan kurumsal renkler için seçilebilirler. Lake boya, maliyet açısından önemli bir üründür ve standa üstün kalite görünümü verir. Birinci sınıf bir görünüm için görsel alanlar genellikle minimum tutulur, örneğin ürün logosu ve sloganın kısmi olarak yerleştirilmesi gibi.

Ahşap standlar, özellikle organik gıda, bebek maması ve atıştırmalıklar gibi sağlık, doğa ve sürdürülebilirlik ürünlerin öncelikli olduğu projelerde ilk tercih edilebilir. Ahşap doğrudan ürünle bütünlük sağlar.
Melamin yüzlü MDF standlar hazır renk kartlarına sahip suntalardan üretilir. Folyo baskının görsel alanlarda kullanılması yaygındır. Maliyet ve imalat açısından en avantajlı ahşap stand tipidir.

Ahşap Teşhir İmalatı

Ahşap standlar, yatar, CNC tezgâh ve masa testereleri ile kesilir ve daha sonra vidalanır veya yapıştırılır. Kenarlar renklerle uyumlu bantlarla kaplıdır. Farklı malzemeleri ahşapla birleştirmek tasarımı zenginleştirir.

Özellikle kozmetik, mücevher, ilaç, gıda ve doğal ürün satış noktalarında ahşap standlar görebilirsiniz. Kalıplamaya gerek olmadığından küçük ölçekli projelerde tercih edilir. Zemin ve tezgâh standları yaygın olarak kullanılırlar.
Organizasyon, çeşitli etkinlikler, ürün tanıtımları için Ahşap Stand en ideal stand modellerinden biridir. Envoystands olarak bünyemizde son derece kaliteli ve özgün tasarımlarla sizlere Ahşap Stand ürünleri sunmaktayız.

Kendi imalathanemizde Türkiye’nin ve birçok ülkenin her yerine Ahşap Stand tasarlıyor ve üretiyoruz. Birbirinden farklı modern tasarımlarla en iyi işçilik ve malzeme garantisi sunuyoruz. Ekibimize ulaşan talepler ve istenilen değişiklik var ise revize edilir ve Ahşap Stand üretime hazır hale getirilir.