EnvoyStands

Etkinlik/Event/Kiosk Standlar

Yatırım yapmak isteyenlerin son yıllarda en çok rağbet ettikleri alanlar kiosk tarzı projelerdir.  Firmamız çeşitli AVM lerde birçok kiosk stand uygulaması yapmış oldukça fazla da beğeni almıştır. Tamamen kendi ekibimize ait tasarımlar ve yaratıcılık gücü yüksek modellerle sizlere en iyisini sunmaktayız. Kiosk üretimi ile birlikte kullanılacak yerde kurulumu da firmamız uzmanları tarafından gerçekleşmektedir.

Kiosk Stand Nedir: Ürün/Marka etkileşimini ön plana çıkaran etkinlik standları, günümüz kongre, AVM etkinlikleri, açılış ve seminerlerde en çok tercih edilen stand modelidir

Kiosk Stand Tasarımları: Kiosk Stand Marka/Ürüne ait özel uygulamalar olduğu için tasarım çalışması mekâna, müşteri kitlesine göre değişiklik gösterebilir.

Projenize Özel Kiosk Çözümleri: Etkinlik için tasarlanacak olan kiosk stand modelinin amacına hizmet etmesi çok önemlidir. Projeye özel yüzlerce farklı tasarım çözümümüz bulunmaktadır.

Kiosk Stand Montaj & Kurulum

Şehir dışı etkinliklerde montaj tarafımızdan yapılmayacaksa kiosk stand demonte hazırlanarak kurulumu kolay hale getirilebilir. Tasarım aşamasından sonra Kiosk stand için kullanılacak malzeme, uzun ve kısa süreli kullanımına bağlı olarak belirlenir. Ahşap, pleksi, metal alternatifli malzemeler kullanılabilir.