EnvoyStands

Pleksi Stand

Pleksi standlar ürünlerin satış noktasında sergilenmesine yardımcı olan ve sıkça kullanılan üst segment stand çeşididir. Farklı kalınlıklarda olup 2/3/4/5… mm opak beyaz/opak renkli ve renkli şeffaf formlarında hazır olarak bulunan malzemelerdir. CNC/lazer kesim, r testere kesim, delme, yapıştırma, vidalama ve geçme sistemleri ile bir araya gelen standlar malzeme kalitesi ile maksimum etkiyi yaratırlar. Kurulu halde sevk edilirler.

Pleksi stand çeşitleri kullanıma göre masa üstü, ayaklı, asalak ve raf düzenleme standları olarak çeşitlendirilir.

Masa üstü pleksi standlar kasa önlerinde ürünlerin sergilenmesine yardımcı olan standlardır. Genel olarak eczanelerde kullanılan stand kategorisine girmektedir. Genel olarak OTC ilaç standları Pleksi masa/tezgâh üstü standlar ile sergilenmektedir.

Raf içlerinde diğer markalardan ayrışmak ve daha çok dikkat çekmek için, estetik bir görsel tasarımla raf ayracı ya da raf düzenleyici standlar Pleksi malzemeden üretilmektedir. Market raflarında raf dışına kadar uzanan bu raf ayracı etkiyi yüksek düzeyde artırmaktadır.

Sektörel bazda kullanımı oldukça farklıdır. Özellikle kozmetik, ilaç, doğal ürün, takı gibi birçok ürünün sergilendiği Pleksi standlar kalıp yapımına gerek duyulmadan az adetler de de üretim imkânı sağlamaktadır. Özellikle Pleksi standların ambalajı hassas bir şekilde yapılmalıdır.

Fuarlar, çeşitli tanıtımlar için ve ürün sergileme ihtiyaçlarında Pleksi Stand ürünleri oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır. Firmamız EnvoyStands pleksi stand için yaratıcı ve isteğiniz tüm özelikleri üstünde barındıran en modern çözümleri sağlar.

Hem ürünün hafif olması hem de sağladığı estetik görünüm nedeni ile birçok kişi ve şirket tarafından Pleksi ürünleri tercih edilmektedir. Stand imalatı dışında reklamcılık alanında Pleksinin kullanımı da çok yaygındır. Tabela reklam işlerinde pleksi neredeyse metal tabelaların önüne geçmiştir diyebiliriz. Stand işlerinde de eskiye oranla ciddi bir ivme kazanmıştır. Firmamız EnvoyStands üstteki görsellerde görebileceğiniz üzere bugüne kadar birçok başarılı Pleksi Stand uygulamasına imza atmıştır.