EnvoyStands

Metal Stand

Standlar içerisinde ürünlerin sahada uzun süre sağlıklı bir şekilde sergilenmesi için kullanılan kalıcı standlardan bir diğeri de metal standlardır. Malzeme olarak metal sac, metal profil ve telden metal profil boru, telden üretilebilir. Kesim, büküm, delme, kaynak, vidalama ve geçme sistemleri ile bir araya gelen standlar ağır yük taşıma kabiliyetleri ile ön plana çıkmaktadır. Kurulu halde sevk edilebildikleri gibi özel geçme sistemleri ile demonte halde de satış noktasına ulaştırılabilir.

Metal Stand Örnekleri

Metal stand örnekleri sahada sıkça karşılaşılan stand çeşitlerinden biridir. Kullanılan malzeme geri dönüşümlü olup görsel alanlarla zenginleştirilen standlar uzun kullanım süreleri ile yoğun olarak tercih edilmektedir.

Metal Stand Fiyatları

Metal stand fiyatları kullanılan malzeme, işçilik, talep edilen adet ve stand ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Görsel alanlar maliyet açısından önemli bir kalemdir.

Projenize odaklı her alan da kullanımına uygun Metal Stand üretimini kendi üretimimizde gerçekleştirmekteyiz. Projeye ve markaya özel Metal Stand imalatını deneyimli ekiplerimizle hızlı ve kaliteli olarak kullanımınıza sunuyoruz. Modern, estetik ve göze hoş gelen birçok farklı tasarım modelleri üzerinde sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Alan ölçüsü veya kullanılacak organizasyonda ya da ürüne göre her ebat ve boyutta metal standlar üretebiliyoruz.

EnvoyStands birçok ticari işletmeye farklı tip ve modelde stand çözümleri sunuyor. Metal Tel Stand modellerimizde bunlardan biridir. Kullanımı oldukça yaygın olan bu modeller için farklı ebat ve tasarımlarda çözümlerimiz bulunmaktadır. Metal tel stand Büjiteri başta olmak üzere marketçilik ve ürün satışı ile ilgili birçok alanda yaygın kullanımı bulunmaktadır. Özgün ve yenilikçi tasarımlarımızla Metal stand üretimini geliştirebilmekte ve portatif olarak da sizlere sunabiliyoruz. Tel ürünler içinde ister seri imalat isteyebilir ya da ihtiyacınıza yönelik adette sipariş verebilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı ve yenilikçi bir bakış açısıyla tasarlanan metal standlar ahşap stanttan sonra en çok tercih edilen stand çeşididir.