Genel

Ahşap Stand

ahşap stand

Ahşap Stand

Ahşap Stand, ürün tanıtım standları, pek çok kurumsal ürünün sergilenmesini ve bu sayede müşterilere ürün satışını kolaylaştıran bir pazarlama yöntemidir. Envoystands, çeşitli kurumsal ürünün teşhir edilmesinde kullanılmak üzere bir birinden şık ve özel  stand modeli üretebilmektedir;

  • Ahşap stand
  • Pleksi stand
  • Metal stand
  • Plastik enjeksiyon
  • Etkinlik/event stand
  • Dezenfektan Standı bunlar arasında sayılabilir.

Ürünün özelliğine göre üretilen stand modelleri daha dikkat çekici ve beklentileri karşılamada daha başarılı olmaktadır. Bu nedenle sergilenecek ürünün cinsi, ambalajı ve kullanım alanına uygun stand seçimi çok önemlidir. Tasarım konusunda oldukça iddialı olan Firmamız taleplerinize uygun stand modelleri üretmek ve çok kısa sürede teslim etmek konusunda oldukça tecrübelidir. Stand modelleri arasında en fazla talep edilen ürün ahşap standlarımızdır. Doğal görünümü, dayanıklılığı ve çevre dostu oluşu tercih edilme oranını arttırmaktadır. Ahşap stand ; masif ahşap, lake ahşap ve melamin yüzlü MDF’den üretilebilmektedir. Ürüne göre renk uygulanabilme özelliğine sahip olması, algıda seçicilik yaratmada daha başarı sağlayabilmektedir. Ayrıca teşhir edilecek ürünün logosu ve sloganı da eklendiğinde daha çarpıcı bir etki yaratabilmektedir.

Diğer Stand Modellerimiz

Metal stand ; ürünlerin daha uzun süre sergilenmesi gerektiğinde daha verimli olabilmektedir. Metal saç, metal profil kullanılarak üretilmektedir. Geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Vida ile montesi sağlanan vitrinler, daha ağır ürünlerin uzun bir zaman diliminde sorunsuzca teşhir edilmesine yardımcı olur. Plastik enjeksiyon, çelik kalıpların içine enjekte edilen plastiğin o kalıbın şeklini almasıyla elde edilmektedir. Daha hafif ürünler için daha kullanışlı, maliyetleri daha azdır. İstenilen şeklin sağlanması oldukça kolaydır.

Pleksi standlar, ürünlerin satış noktalarında sergilenmelerini sağlayan, opak, renkli, şeffaf pek çok çeşidi olan vitrinlerdir. Masa üstü, raf, ayaklı pek çok çeşidi vardır. Daha estetik bir görüntü sağlanması ve  ürünlerin ayrıştırılması konularında önemli rolleri vardır. Genellikle eczanelerde bu stand çeşidi kullanılmaktadır.

Etkinlik/event standları, genellikle markanın ön plana çıkarılmasının önemli olduğu AVM etkinliklerinde, kongrelerde, açılış ve seminerlerde kullanılan kiosk tarzı projelerdir. Projeye uygun her türlü malzeme kullanılabilmektedir.

Dezenfektan standı, günümüzde çok etkili ve önemli bir yer kaplayan hijyen vurgusunun ön plana çıkarıldığı vitrinlerdir. El dezenfektanlarının kullanım amacını, önemini ön plana çıkararak temizlik duygusunu arttıran şık tasarımlar yaratır. Montajı oldukça kolaydır. Logo veya mesaj eklenebilmektedir. Okul, fabrika, sinema, tiyatro gibi insan sirkülasyonunun oldukça çok olduğu yerlere şık ve dikkat çekici tasarımlar kullanılarak monte edilebilmektedirler.

Model Seçimi ve Fiyatları

Stand modelleri ve buna paralel olarak fiyatları çok farklıdır. Firmamız pek çok tanınmış ve yaygın mağaza ağı olan kurumlara stand tasarımı, üretimi ve montajını başarıyla tamamlamıştır. Ürünün niteliği ve hedef kitlesi, sergileneceği vitrinin çeşidi ve modelini etkilemektedir. Bu anlamda konusunda oldukça profesyonel ekibimiz 3D tasarım, prototip ve stand üretiminde tüm müşterilere yardımcı olmaktadırlar. Müşteri odaklı bakış açısı en uygun maliyetli, kullanıma en uygun ve en dikkat çekici tasarımları da beraberinde getirmektedir. Yüksek kaliteye sahip, vizyonu doğru sergileyen ve amaca uygun modeller başarılı ekibimiz tarafından istenen sürede monte ve demonte edilmiş halde teslim edilebilmektedir.

Ahşap stand modellerimiz tüm alıcıların dikkatini çekecek kıvraklıklara sahiptir. Her bütçeye uygun çeşidimiz, en uygun maliyetli fiyatlarımız ve kaliteli ürünleri ortaya çıkaran tecrübeli ekibimiz tüm sektörlere hizmet vermeye hazırdır. Müşterilerin ihtiyaçlarını iyi tespit etmek, onları detaylıca dinlemek ve çözüme kısa sürede ve en etkili araçlarla ulaşmak hedefimizi oluşturmaktadır. Referanslarımız başarımızın en büyük ispatıdır. Rekabetin çok büyük olduğu piyasada Envoystands; profesyonel ve sizi dinleyen bir ekiple, her zaman kaliteli ve pazarlamanızı en etkili şekilde sağlayacak ürünleriyle sizleri beklemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir