Pleksi Stand Stand
Pleksi Stand
Pleksi Stand

Projenize odaklı tüm alan kullanımlarına uygun Pleksi Stand üretimini kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. İster ufak ebatlı masa üstü yada ayaklı modeller yada daha büyük alan kullanımına uygun Pleksi Standlarımız ile sizlere en verimli çözümleri sağlıyoruz. Farklı renk tercihleri, baskı ve reklam alanları uyumluluğu ve dizayn konusunda da en elverişli ürünlerdir. Envoy Stands Ekibimiz yaratıcı ve fark yaratan tasarımları ile sergilemek istediğiniz tüm ürünleriniz için en iyi tasarımızı sizlere sunacaktır.

Pleksi Stand Tasarım : Modern, Estetik ve göze hoş gelen bir çok farklı tasarım modelinde sizlere Pleksi Stand üretmekteyiz.

Projenize Özel Pleksi Stand Çözümleri : Pleksi Standın kullanılacağı amaç ve yer durumuna göre kendi üretimimizden proje odaklı çözümler sunmaktay ve Türkiye genelinde sayısız Pleksi Stand üreminde bulunmuş olan firmamız vadedilen sürede söz verdiği gibi zamanında teslimat yapmaktadır.

Stand Üretiminde Pleksi Ürünler

Eskiye oranla üretim malzemesi olarak oldukça fazla alternatifler bulunmaktadır. Pleksi Stand uygulamaları ve modelleri de günümüzde oldukça artmıştır. Hem ürünün hafif olması hem dayanıklılığı hemde sağladığı estetik görünüm nedeni ile bir çok kişi ve şirket tarafından Pleksi ürünleri tercih edilmektedir. Stand imalatı dışında reklamcılık alanında Pleksinin kullanımıda çok yaygındır. Tabela reklam işlerinde pleksi neredeyse metal tabelaların önüne geçmiştir diyebiliriz. Stand işlerinde de eskiye oranla ciddi bir vime kazanmıştır. Firmamız Envoy üstteki görsellerde görebileceğiniz üzere bugüne kadar bir başarılı Pleksi Stand uygulamasına imza atmıştır. Yoğun bir Şekilde İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyükşehirler başta olmaz üzere ülkemizin her bölgesinde sipariş almaya devam etmekteyiz.

Tabela ve reklam ürünlerinde çok sık tercih edilen bu üretim malzemesi masaüstü stand ve ürün teşhir standları olarak da son yıllarda en fazla tercih ve ilgi gören üründür. Sektörel bazda kullanımıda oldukça farklıdır. Kozmetik sektöründen gıda sektörüne, takı aksesuarladan, eğitim sektörüne kadar sayısız firma tarafından kullanılmaktadır. Stand ihtiyacını karşıladığımız yüzlerce firmadan biride sizle olabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve tüm illerde stand imalat ve üretimde en önde gelen firmalardan ve üreticilerden biriyiz. İstediğiniz her özelliğini üstünde barındıran şık, kullanımı kolay ve ürünlerine en uyumlu standlarımız uygun fiyatlarla sizlerle. Yukarıdaki daha önce yapmış olduğumuz çeşitlerde görüleceği gibi firma kurumsal kimlik yapısına en uygun tasarımızı deneyimli ve tecrübeli ekiplerimiz ortaya çıkarmakta olup sizlerden gelecek taleplerde de size özel çalışma yapılacaktır.

Pleksi Stand Fiyatları

Pleksi Stand
Pleksi Stand

Standlarda maliyet oldukça önemlidir. Bir çok ticari işletme yıl bazında stand kullanımı fazla olup toplu imalat çözümleri arayabilmektedir. Firmamızda kendi imalatından oldukça uygun birim fiyatları ise sizlere üretim desteği vermektedir. İster az adetli Pleksi Model Stand tasarımı için talepte bulunun istersenizde toplu üretim ihtiyacınız için bizlere başvurun daima en uygun fiyatları bizlerde bulacaksınız. Pleksi dışında Metal, Ahşap ürünlerde de sizlere alternatif çözümleri sağlamaktayız. İletişim bölümden hemen bizlere ulaşarak daha geniş ve detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

Envoy Stands Pleksi Stand modellerinde üretici olmanın avantajı ile sizlere en uygun fiyat olanaklarını sunmaktadır. Fiyatlar projeden projeye göre standın ebat ve boyularına göre ve istenilen farklı aksesuarların tam olarak belirlenmesi ile ortaya çıkacaktır. Pleksi Stand Fiyatları için sizleri günlerce bekletmiyor bizlere teknik detayları bildirmeniz halinde aynı gün ister birim fiyat istersenizde toptan Pleksi Stand fiyatlarını hemen sizlere iletişiyoruz. Hemen ekibimizden size özel fiyat teklifinizi isteyebilirsiniz. Genç ve Dinamik ekibimiz bizlere ulaşmanız dahilinde en hızlı şekilde projenize uygun fiyat teklifini sizlere sunacaktır. İstediğiniz özellikleri hemen bize bildirin anında alternatifli fiyat teklifinizi uzmanlarımız hazırlasın!